Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Wytańczając język ciała – Grupa LABAN BARTENIEFF- środy 18.00-20.00, od 27.01.21-19.05.21, 15 spotkań

3 stycznia 2020 18:00 - 24 kwietnia 2020 20:00

styczeń

272021

SZCZEGÓŁY

GODZINY: 18.00-20.00

KONTAKT I ZAPISY:
kontakt@agasokolowska.com
604 537 533

KOSZT: 1250 zł w przypadku jednorazowej płatności do 05.01.21 (15 spotkań, po dwie godziny zegarowe). W przypadku płatności po tym terminie lub w płatności w ratach: I rata – 500zł płatna do 10 stycznia, II rata płatna do 15 marca – 500zł, III rata płatna do 15 kwietnia- 450zł Miejsce na grupie rezerwuje przedpłata w wysokości 400zł, jest ona zwrotna do 08.12.20 i wchodzi w skład całej opłaty. Nie jest to kwota dodatkowa. W przypadku trudnej sytuacji finansowej, a dużej chęci wzięcia udziału, proszę o kontakt ze mną – 604 537 533

REZERWACJA MIEJSCA: Rezerwacja udziału na Grupie odbywa się przez zgłoszenie drogą e-mail lub poprzez formularz oraz 30-minutową konsultację telefoniczną lub przez skype . Aby wziąć udział w grupie ważna jest otwartość na doświadczanie i zaciekawienie sobą i drugim człowiekiem. Pracujemy w atmosferze, że nikt nic nie musi, że nie ma złego ani dobrego ruchu, póki nikomu on nie szkodzi.

NR KONTA: Wytańczając Życie Agnieszka Sokołowska
09 1050 1025 1000 0092 2127 9707

MIEJSCE:

Naturalne Centrum Zdrowia

ul.Grażyny 15, stacja metra Racławicka


FORMULARZ ZGŁOSZENIA:

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną lub telefoniczną informacji o warsztacie od Wytańczając Życie Agnieszka Sokołowska

  27.01.21- 19.05.21, środy, 18.00-20.00 (15spotkań)

  Będziemy się różnorodnie, świadomie, ale i spontanicznie poruszać, odkrywając, co służy każdej osobie na poziomie ciała, emocji i relacji. Będziemy szukać nowych ruchów zgodnych z intencją i naturalnym przepływem. Stworzymy okazję do zatańczenia z każdym tematem, który przyjdzie i na który będzie można spojrzeć z innej perspektywy, „myśląc” bez wysiłku. Będziemy się otwierać na bogactwo odkryć związanych z rożnymi aspektami ruchu. Poznamy m.in. ruchowe wzorce rozwojowe, zatańczymy w swojej osobistej przestrzeni i przestrzeni innych osób, poznamy cechy ruchu i tematy obecne i w samym ruchu i w życiu i poodkrywamy związek między nimi.
  Zapraszam te osoby, które już brały udział, ale i te dla których przygoda z językiem ruchu, z praktyką Laban Bartenieff to coś nowego.
  DLA KOGO

  Zapraszam wszystkich, którzy ciekawią się połączeniem ruchu, emocji, myśli i chcą poznawać „język ruchu” zapoczątkowany przez Labana. Dla siebie lub dla własnego rozwoju zawodowego. Zapraszam te osoby, które już brały udział w podobnej praktyce ruchu. I te dla których jest to nowy temat. Te osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego i na spotkanie przed udziałem w grupie.Praktykowanie ruchu Laban Bartenieff pozwala poznać tzw indywidualny podpis ruchowy i poszerzyć rozumienie siebie o perspektywę tego, co wyraża się poprzez ciało, a także zdobyć konkretną i praktyczną wiedzę o ruchu.

  KAŻDE ZAJĘCIA BĘDĄ OBEJMOWAŁY:
  • – przyjemną, naturalną rozgrzewkę na bazie Bartenieff Fundamentals
   – doświadczenie wybranej kategorii ruchu w ujęciu Labana
   – doświadczenie ruchu i uważne świadkowanie drugiej osobie
   – będziemy bawić się zarówno z improwizacją jak i ze strukturą fraz

  Program Grupy Laban Bartenieff Movement System jest objęty przedmiotem praw autorskich. Uczestnicy otrzymują w trakcie zajęć materiały warsztatowe do własnego wykorzystania w celach zawodowych. Wydawane są Zaświadczenia o udziale w Grupie wraz z ilością godzin i opisaniem zawartości merytorycznej Programu.

  Podczas 15 spotkań poznamy i poruszymy tematy:

  Zasady naturalnego ruchu wg techniki Bartenieff, ruchowe wzorce rozwojowe, przestrzeń osobista i ogólna, dynamiczne jakości ruchu, kształt i jego jakości w budowaniu relacji, tematy obecne w ruchu i w życiu, pogłębienie rozumienia własnych preferencji i praca z intencją.

  Refleksje uczestników
  • To były piękne zajęcia- pełne spokoju, głębi i przestrzeni. Ruch wymyka się słowom. Były naraz i struktura i merytoryka i bliskość i delikatność. Bardzo dużo dla siebie z tego wzięłam, znalazłam obszary mocne i znalazłam takie do zaopiekowania. Ciekawe było połączenie ruchu i możliwości rysowania. Różne bodźce-opowieść o tym samym. Spotkanie kobiet. Piękno. Bezpieczeństwo. Zaufanie. Bardzo dziękuję za prowadzenie.

   Iwona Grupa wytańczając język ciała
  • Gdy zdecydowałam się na warsztaty nie wiedziałam co mnie czeka. Czułam intuicyjnie, że to będzie ciekawa, nowa podróż w nieznane zakątki mnie samej. I nie pomyliłam się. Agnieszka poprowadziła nas piękną, delikatną drogą do nas samych. Droga prowadzi przez odczuwanie ciała, oddech, czuły, subtelny, niewymuszony swój ruch. Nic nie musisz, ruszasz się bo chcesz, bo czujesz, że to Ty. Budzą się emocje dawno nie poruszone, zaklęte w dawnych zamrożeniach wstydu, lęku, porównywania z innymi lub uśpionej, zdziwionej radości bycia  dzieckiem, ze sobą i w sobie. Przypływ i odpływ, zdziwienie i radość nowości. To jest  subtelny proces, który się toczy przez cotygodniowe spotkania z piękną muzyką w tle.  Osoby, które też uczestniczą w tej drodze są świadkami przemian. Nasz ruch, emocje, chwila rozmowy po tańcu otwiera na wspólne przeżywanie wzajemnych odczuć i wrażeń. I nagle te obce kobiety z grupy, tańczące obok stają się jak siostry we wspólnym domu. Mamy tak samo, jesteśmy odkrywcami siebie, swoich ciał i połączeń między ruchem, emocjami, myślami. I nie jestem w tym sama, mogę wyjść z ukrycia i pokazać innym, światu jaka jestem świadoma, pełna i kompletna. Jak mamy podobnie, ze swoimi lękami i radościami, jak inspirujemy się w drodze do siebie.  Twój ruch jest moim, moja emocja mieszka w Twoim ciele. Zamknięte oczy już nie są potrzebne by czuć siebie.  Ciało to Ty. Przepływ, ruch, fala szczęścia , harmonia  energii od stóp do głowy, wzajemność, wspólnota uśmiechu i spojrzeń.   To wzruszenie pozostaje na zawsze w świadomości i daje poczucie niesamowitej siły i prawdy o sobie i świecie . Dziękuję.

   Świadoma, tańcząca babcia Magda Grupa wytańczając język ciała
  • W pewnym momencie ciało posyła własne “myśli”, ponieważ wiele rzeczy pamięta i nosi w sobie wiele rozwiązań. Ten rodzaj poznania moim zdaniem jest głębszy, gdyż od razu doświadczam zmiany! Mam wrażenie, że podczas pracy z ciałem zachodzi proces składania w całość, a w efekcie doznanie spokoju. Mam poczucie lekkości ciała i elastycznego jak guma kręgosłupa, który jeszcze 3 msc temu wydawał się sztywnym palem. Po zajęciach z ruchowymi wzorcami rozwojowymi pierwszy raz doświadczyłam nieporównywalnego z niczym doświadczenia wolności i nieograniczonych możliwości. Zdałam sobie sprawę, że to, czego w sobie nie akceptuję, bo wydaje mi się gorsze, jest mi tak naprawdę niezbędne i potrzebne. Doświadczenia z zajęć przekładają się bezpośrednio na konkretne sytuacje w życiu. Pomaga w tym podejście Labana z tematami takimi jak: wysiłek-regeneracja, wewnątrz-zewnątrz, stabilność-mobilność, zadaniowość-ekspresja. Każdy może przypisać im swoje znaczenia i ta inna perspektywa jest zawsze ciekawa

   uczestniczka Treningu Świadomości i Grupy wytańczając język ciała
  • Dostałam nowe narzędzie i wiedzę dotyczącą pracy z ciałem od innej strony niż zazwyczaj się tym zajmuję. Mam możliwość obserwacji jak analiza ruchu wpływa na moje grupy i na mnie samą. Biorę świadomość bogactwa i różnorodność jakości ruchowych, przyjemność poruszania się w kategoriach BF w kontakcie z ciałem, możliwość twórczej pracy ze swoimi trudnościami i pytaniami poprzez kategorie LBMS”, „Technika Bartenieff zdecydowanie wpływa na umiejętność bycia w ruchu i mój sposób prowadzenia zajęć”, „Nie wymyślałam ruchu, mogłam być ze sobą w kontakcie, spontanicznie, ale ze świadomością. To taki inny rodzaj przyjemności, przyjemności z bycia w CAŁOŚCI, z myślami, emocjami i ciałem

   Zanurzenie w analizę ruchu R.Labana
  POPRZEDNIE EDYCJE - GALERIA

  Szczegóły

  Start:
  3 stycznia 2020 18:00
  Koniec:
  24 kwietnia 2020 20:00