Achinger-Duraj Joanna

Kraków

Trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem, instruktorka tańca terapeutycznego oraz ruchu rozwijającego wg. Weroniki Sherborn. Budowanie samoświadomości poprzez ciało i ruch dla kobiet i mężczyzn, kobiet w ciąży, mam, rodziców i dzieci, w duchu szerzenia połączenia ciało-umysł-serce-wspólnota-natura w życiu codziennym.

Facebook: zestrojeniewruchu
tel: 605 031 091

Cichoń Joanna Łucja

Kraków

Pedagożka Gestalt, tancerka i śpiewaczka ludowa, trenerka język ruchu w podejściu Laban/Bartenieff Movement System, prowadzi warsztaty świadomej pracy ciałem wykorzystując uzdrawiającą moc tradycji, korzeni, obrzędów przejścia, tańca i śpiewu.

Facebook: laloba.tanczacazwilkami
Intagram: w_rytmie_zycia
tel: 780 098 725

Głasek Aga

Garwolin, Warszawa

Trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem, fascynatka 5Rytmów. Tańczy od dziecka. Stosuje w pracy ujęcie holistyczne oraz komponenty Laban/Bartenieff Movement System (LBMS) z technikami terapii tańcem i ruchem. Od 14 lat edukatorka dzieci, młodzieży i dorosłych. Tworzy bezpieczne przestrzenie do rozwoju. Podąża za potrzebami uczestników. Pracuje grupowo i indywidualnie. Pisze wiersze, maluje.

Facebook: Agnieszka Głasek
email:
aga_glasek@o2.pl
tel. 604-377-786

Koczwara Katarzyna

Cieszyn

Trenerka języka ruchu w podejściu Laban Bartenieff Movement System z elementami terapii tańcem i ruchem, psychodietetyk. Prowadzi warsztaty rozwojowe dla dorosłych, zajęcia z tańca intuicyjnego z elementami budowy świadomości ciała, zajęcia indywidualne. Gra na gongach i misach, prowadzi zajęcia medytacyjne i relaksacyjne.

Facebook: cialoczulosckasiak
Instagram: cialo_czulosc
email:  katarzyna.koczwara@gmail.com
tel. 609 753 590

Konfederak Marta

Łódź

Arteterapeutka, trenerka języka ruchu w podejściu Laban Bartenieff Movement System z elementami terapii tańcem i ruchem, studentka Somatyki w Tańcu i Terapii. Prowadzi warsztaty rozwojowe dla dzieci i dorosłych, grupy rozwojowe, zajęcia indywidualne.

WWW: cialoczuli.pl
email: cialoczuli@gmail.com
tel: 667 409 204

Korycka-Sobotka Agnieszka

Warszawa

Trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem z elementami terapii tańcem w podejściu LBMS, terapeutka technik emocjonalnej wolności (ang. EFT), instruktorka tańca, reżyserka filmowa. Prowadzi warsztaty tematyczne dla kobiet i mężczyzn, sesje relaksacji w ruchu intuicyjnym oraz tańcu autentycznym. Oferuje również pracę indywidualną w formie ucieleśnionych rozmów głębokich.

WWW: podrozowanieglebokie.pl
Facebook:  PodrozowanieGlebokie
Instagram: aga_korycka
YouTube: @podrozowaniegebokie9020
email: Agnieszka.Korycka.uw@gmail.com
tel. 696 612 925

Kozłowska Aleksandra

Płock, Łódź, Warszawa

Psycholożka, seksuolożka kliniczna, coach, certyfikowana praktyczka masażu dźwiękiem, trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem z elementami terapii tańcem w podejściu LBMS, trenerka technik relaksacyjnych i medytacyjnych. Prowadzę sesje indywidualne oraz grupowe; warsztaty rozwojowe, regularne zajęcia świadomej pracy z ciałem i ruchem, taniec autentyczny, koncerty muzyki wibracyjnej, sesje medytacyjne, relaksacyjne, indywidualne masaże dźwiękiem.

Facebook: kamala.psychecialodusza
Instagram: kamala.psychecialodusza
email:  kamala.psychecialodusza@gmail.com
tel. 509 438 667

Lewczuk Sylwia

Biała Podlaska, online

Psycholożka, trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem, z elementami terapii tańcem w podejściu LBMS, tantrystka.

Prowadzę terapie indywidualne oraz warsztaty rozwojowe dla kobiet i mężczyzn, które pozwalają połączyć się z głębszymi aspektami siebie. Szczególną uwagę przykładam do rozwijania: samopoznania, autentycznego wyrażania siebie, kontaktu ze sferą duchową, seksualną i zintegrowania wewnętrznego.

Facebook: @drogadoharmonii
Instagram: The_harmony_by_sylvia
e-mail: lewczuk.sylwia@wp.pl
nr tel. 725 25 1000

Łowicka Dorota

Szczecin

Trenerka języka ruchu w podejściu Laban Bartenieff Movement System z elementami terapii tańcem i ruchem. Warsztaty i grupy rozwojowe dla młodzieży 16+ i dorosłych.

email: d.lowicka@op.pl
tel. 507 307 740

Najda Monika

Warszawa

Fizjoterapeutka, fizjoterapeutka uroginekologiczna, trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem. Pracuje głównie z dorosłymi kobietami indywidualnie i grupowo. Prowadzi sesje świadomego ruchu, technik relaksacyjnych oraz nauki automasażu dla par.

Facebook: fb.com/100075680755246/
Instagram: ClbDsC-si13
email: monika.najda@onet.pl
tel: 693 804 681

Nowak-Kawałowska Kasia

Warszawa

Coach w podejściu Zen Coachingu, hipnoterapeutka, absolwentka kursu terapii tańcem i ruchem w Instytucie DMT, mediatorka NVC, praktyk Masażu Dotyk Motyla oraz Soul Body Fusion®, obecnie w trakcie szkolenia Somatic Experiencing, metody leczenia objawów traumy oraz łagodzenia chronicznego stresu. Gojąco-rozwojowe procesy indywidualne i dla par, hipnoterapia w ucieleśnieniu, warsztaty dla dzieci i dorosłych budzące wewnętrznego tancerza, poszerzające świadomość ciała i ruchu, a także rozwijające umiejętności samokojenia, relaksacja dla kobiet w ciąży.

WWW: alalamani.pl
tel: 516 046 377

Ostafil Anna Wiktoria

Kraków

Pedagog, trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem LBMS, instruktorka tańca terapeutycznego oraz terapii ekspresyjnych i technik relaksacyjnych, absolwentka studium psychoterapii zorientowanej na proces (IPP), certyfikowana terapeutka dźwiękiem, masażystka holistyczna i tkanek głębokich. Warsztaty tańca intuicyjnego w podejściu LBMS, warsztaty rozwojowe z tańcem i otwieraniem głosu, medytacje w ruchu, medytacje z głosem, koncerty mis i gongów, sesje indywidualne, masaże, współpraca.

WWW: wyspasensu.pl
Facebook: rytualdotyku
Instagram: wyspa_sensu_soundhealing
email: anna@wyspasensu.pl
tel. 696 437 176

Pniewska Beata

Lublin

Wieloletnia instruktorka jogi, trenerka języka ruchu w podejściu Laban Bartenieff Movement System z elementami terapii tańcem i ruchem, prowadzi warsztaty rozwojowe w podejściu LBMS z elementami terapii tańcem i ruchem.

Facebook: BadzPelniaBeataPniewska
email: bietap@gmail.com
tel. 660 300 677

Rutkowska Beata

Warszawa

Trenerka Języka Ruchu i świadomej pracy z ciałem, coach, trenerka umiejętności miękkich, tancerka. Uczy jak poprzez rozumienie języka ciała i emocji, odnajdywać drogę do siebie, swojej autentyczności i marzeń.

Oferuje ucieleśnione sesje coachingowe 1:1, sesje wspierające terapię werbalną,
taniec terapeutyczny. Od kilku lat prowadzi zamknięte grupy rozwojowe dla kobiet Moc Autentyczności, otwarte warsztaty pracy z ciałem, warsztaty we współpracy z miejscami rozwojowo- terapeutycznymi, szkolenia wprowadzające z Języka Ruchu.

WWW: betirutkowska.com
Facebook: Beti Rutkowska:: Praca z Ciałem
Instagram: beti.rutkowska
tel. 600 005 188

Sancho Katarzyna

Lizbona, Poznań, online

Psycholożka i psychoterapeutka w trakcie procesu certyfikacji w Wielkopolskim Towarzystwie Psychoterapii Systemowej, terapeutka ACT, trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem w podejściu LBMS, absolwentka kursu Psychoterapii Tańcem i Ruchem, współzałożycielka Pracowni Psychologicznej Pomocnia w Poznaniu, artystyczna dusza od dzieciństwa związana z tańcem. Pracuje terapeutycznie i rozwojowo z osobami dorosłymi, młodzieżą i parami oraz prowadzi warsztaty rozwojowe.

WWW: pomocnia-poznan.pl/katarzyna-sancho
email: kasia.sancho@gmail.com
tel.  535 854 355

Smagowicz Marta

Warszawa

Trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem, warsztaty rozwojowe w podejściu LBMS z elementami terapii tańcem i ruchem.

Facebook: PoruszenieMartaSmagowicz
email: msmagowicz@tlen.pl
tel.  696 434 787

Śpiewak Aneta

Wrocław

Psychoterapeutka integracyjna, praca z osobami dorosłymi indywidualna i grupowa z wykorzystaniem języka ruchu w podejściu LBMS oraz elementów pracy z ciałem i psychodramą.

WWW: anetaspiewak.pl
tel. 660 767 333

Tkaczewska Karolina

Warszawa

Psychoterapeutka, trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem. Prowadzi m.in.warsztaty rozwojowe w podejściu LBMS z elementami psychoterapii tańcem i ruchem.

WWW: pracowniadialogu.pl
email: karolina.tkaczewska@wp.pl
tel: 663 536 084

Trzaska Dorota

Warszawa

Psychoterapeutka humanistyczno-doświadczeniowa i terapeutka EMDR, trenerka języka ruchu w podejściu Laban Bartenieff Movement System z elementami terapii tańcem i ruchem, pracuję z osobami dorosłymi indywidualnie i grupowo, prowadzę zajęcia dla nauczycieli min. z Metody Gimnastyki Twórczej Rudolfa Labana w pracy z dziećmi.

WWW: znanylekarz.pl/dorota-trzaska-2/psychoterapeuta-psycholog/warszawa
email: dorota.trzaska2@gmail.com
tel: 725 447 789

Trzeciakowska Urszula

Warszawa

Psychoterapia Gestalt z elementami terapii tańcem i ruchem, warsztaty ruchowo-rozwojowe dla grup z upośledzeniem intelektualnym w stopniu lekkim

WWW: trzeciakowska.pl

Wołyniec Aleksandra

Gdynia

Psycholog, trenerka Języka Ruchu i świadomej pracy z ciałem z elementami terapii tańcem i ruchem. Indywidualna i grupowa praca z dorosłymi oraz młodzieżą 12+.

email: ciałoporuszenie@gmail.com
tel. 664 882 740

Wycichowska Paulina

Poznań

Choreografka, nauczycielka tańca i tancerka, doktor sztuki, wykładowczyni akademicka, choreolożka w teorii i praktyce – specjalizująca się w analizie ruchu Rudolfa Labana, arteterapeutka, trenerka Pilates Core, trenerka zajęć budujących świadomość ciała i ruchu z elementami języka ruchu LBMS i terapii tańcem – pracuje rozwojowo głównie z osobami dorosłymi.

WWW: imindthestep.pl
Facebook: imindthestep
email: paulina.wycichowska@gmail.com