Ładowanie Wydarzenia

Wydarzenia List Navigation

Czerwiec 2019

II edycja: Świadome ciało i język ruchu. Połączenie Laban/Bartenieff Movement System (LBMS) z technikami terapii tańcem i ruchem w pracy z ludźmi. PROWADZĄCE: Karen Studd i Agnieszka Sokołowska

15 czerwca 2019 - 12 stycznia 2020

1. Laban Bartenieff Movement System (LBMS). 2. Techniki terapii tańcem i ruchem (DMT). 3. Praktyczny trening umiejętności wykorzystania języka ruchu i interwencji opartych na wiedzy z LBMS i technikach terapii tańcem wykorzystywanych w pracy indywidualnej i grupowej. Moduł 1: 27.06-03.07.2020, Karen Studd Moduł 2: składa się z 3 weekendowych…

Dowiedz się więcej »
Sierpień 2019

Poranek z BodyMind Dancing i praktyką Laban Bartenieff

31 sierpnia 10:00 - 12:30

Doświadczymy w ruchu i tańcu jak bardzo ruch połączony jest z układem nerwowym i jak różne jego jakości, intencje i sekwencje mogą być pomocne i ciekawe. Zatańczymy i sami i w grupie jak będziemy potrzebowali. Opowiem po warsztacie o idei BodyMind Dancing. Jak zawsze będzie można angażować się z zgodzie ze sobą. Podzielę się nową wiedzą z zakresu somatyki po zaawansowanym szkoleniu, w którym biorę udział w lipcu u dr Marthy Eddy.

Dowiedz się więcej »
Wrzesień 2019

“Niewerbalne techniki w pracy coacha i trenera – język ruchu R. Labana. PRACA Z PRZEKONANIAMI I STRATEGIAMI MYŚLENIA.”

6 września 17:30 - 7 września 17:00

Szkolenie prowadzone jest w oparciu o podejście Laban Bartenieff Movement oraz techniki terapii tańcem i ruchem. Skierowane jest do osób, które pracują w swojej pracy z dziećmi, młodzieżą lub dorosłymi (terapeuci, arteterapeuci, nauczyciele,pedagodzy,pracownicy socjalni, instruktorzy).

Dowiedz się więcej »

Wieczór inspiracji i praktyki Laban Bartenieff – Wytańczone wakacje

13 września 20:00 - 22:00

Ciało to Twój pierwszy dom, dom w którym mieszkasz od pierwszego do ostatniego oddechu. Zaczynając słuchać i czuć, co dzieje się w ciele nawiązujesz ze sobą żywy i pełen odkryć kontakt. Wieczór będzie bazował na podejściu Laban Bartenieff, które jest wykorzystywane w transformowaniu różnych życiowych sytuacji i rozwoju poprzez praktykę świadomego ruchu. Język ruchu i zmiana ruchowych wzorców buduje relacje ze sobą i innymi, dzięki świadomości poruszającego się ja (self).

Dowiedz się więcej »
Październik 2019

Wytańczając język ciała – Grupa LABAN BARTENIEFF- wtorki 18.00-20.00, od 01.10.19

1 października 2019 18:00 - 4 lutego 2020 20:00

Zapraszam wszystkich, którzy ciekawią się połączeniem ruchu, emocji, myśli i chcą poznawać „język ruchu” zapoczątkowany przez Labana. Dla siebie lub dla własnego rozwoju zawodowego. Ważna jest gotowość do doświadczania, wcześniejsze doświadczenia w tej praktyce ruchu nie są wymagane. Praktykowanie ruchu Laban Bartenieff pozwala poznać tzw indywidualny podpis ruchowy i poszerzyć rozumienie siebie o perspektywę tego, co wyraża się poprzez ciało, a także zdobyć konkretną i praktyczną wiedzę o ruchu.

Dowiedz się więcej »

TRENING ŚWIADOMOŚCI: CIAŁA, EMOCJI, MYŚLI, RELACJI- VII edycja

19 października 10:00 - 20 października 14:00

Trening Świadomości stworzony został w oparciu o podejscie Laban Bartenieff Movement (LBMS) oraz elementy terapii tańcem i ruchem. 5 zjazdów składa się na spójny cykl zajęć w trybie sobotnio-niedzielnym. Jest to autorski program prowadzony przez Agnieszkę Sokołowską (certyfikat Laban International Movement Studies).

Dowiedz się więcej »
Listopad 2019

Język ruchu. Zanurzenie w analizę ruchu R.Labana

16 listopada 10:00 - 17 listopada 14:30

Szkolenie składa się z dwóch modułów (34godziny dydaktyczne) i pracy do wykonania pomiędzy nimi. Prowadzone jest w oparciu o pracę R.Labana, który „przetłumaczył” fascynujący język ruchu na słowa i wiedzę o związku ciała i ruchu z procesami psychicznymi. Korzyścią z udziału w szkoleniu jest teoretyczne i praktyczne poznanie istotnych aspektów naszego pierwszego i naturalnego języka – języka ruchu i jego związku z życiowymi tematami. Przyjrzymy się również swojemu podpisowi ruchowemu w wybranych sytuacjach.

Dowiedz się więcej »
Marzec 2020

PROJEKTOWANIE SCENARIUSZY ZAJĘĆ DO PRACY Z GRUPAMI w oparciu o analizę ruchu i elementy terapii tańcem i ruchem

21 marca 2020 10:00 - 22 marca 2020 15:00

Korzyścią z udziału w szkoleniu jest poznanie etapów potrzebnych do zbudowania efektywnego scenariusza zajęć uwzględniających ruch/pracę z ciałem, poznanie kreatywnych ćwiczeń z analizy ruchu R. Labana oraz poprowadzenie zaprojektowanego ćwiczenia i otrzymanie informacji zwrotnej

Dowiedz się więcej »
Lipiec 2020

WAKACYJNA WYMIANA – Inspiracja, rozwój i regeneracja w przepięknej scenerii w Burdągu

16 lipca 2020 13:00 - 19 lipca 2020 13:00

Już po raz szósty WAKACYJNA WYMIANA – INSPIRACJA, ROZWÓJ I REGENERACJA W PRZEPIĘKNEJ SCENERII W BURDĄGU. Stworzymy przestrzeń wymiany i wspólnego bycia ze sobą w relacjach, w pięknej naturze i klimatycznej posiadłości Studia Burdąg.

Dowiedz się więcej »
+ Eksport Listed Wydarzenia