Ładowanie Wydarzenia

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia Search and Views Navigation

Luty 2020

Wieczór inspiracji – Zatrzymywanie i puszczanie na drodze do marzeń i potrzeb

2 lutego 17:00 - 19:00

Ciało to Twój pierwszy dom, dom w którym mieszkasz od pierwszego do ostatniego oddechu. Zaczynając słuchać i czuć, co dzieje się w ciele nawiązujesz ze sobą żywy i pełen odkryć kontakt. Wieczór będzie bazował na podejściu Laban Bartenieff, które jest wykorzystywane w transformowaniu różnych życiowych sytuacji i rozwoju poprzez praktykę świadomego ruchu. Język ruchu i zmiana ruchowych wzorców buduje relacje ze sobą i innymi, dzięki świadomości poruszającego się ja (self).

Dowiedz się więcej »

Marzec 2020

PROJEKTOWANIE SCENARIUSZY ZAJĘĆ DO PRACY Z GRUPAMI w oparciu o analizę ruchu i elementy terapii tańcem i ruchem

21 marca 10:00 - 22 marca 15:00

Korzyścią z udziału w szkoleniu jest poznanie etapów potrzebnych do zbudowania efektywnego scenariusza zajęć uwzględniających ruch/pracę z ciałem, poznanie kreatywnych ćwiczeń z analizy ruchu R. Labana oraz poprowadzenie zaprojektowanego ćwiczenia i otrzymanie informacji zwrotnej

Dowiedz się więcej »

FILMOWY I RUCHOWY WIECZÓR INSPIRACJi „DANCING IN THE FLAMES” M.WOODMAN 22.03.20, 17-20

22 marca 17:00 - 20:00

Film trwa ok 80 minut, potem poprowadzę w oparciu o kilka wątków z niego rozgrzewkę  i kreatywne doświadczenie w ruchu, tańcu, malowaniu. Więc będzie to wieczór pełnej inspiracji z bogactwem myśli M.Woodman i ruchu w oparciu o Laban Bartenieff.

Dowiedz się więcej »

Czerwiec 2020

II edycja: Świadome ciało i język ruchu. Połączenie Laban/Bartenieff Movement System (LBMS) z technikami terapii tańcem i ruchem w pracy z ludźmi. PROWADZĄCE: Karen Studd i Agnieszka Sokołowska

26 czerwca 2020 - 2 lipca 2021

Program kursu został zaprojektowany tak, aby uczył ucieleśnionego prowadzenia grupy lub pracy indywidualnej, umiejętności stosowania interwencji ruchowych w połączeniu z tematami psychologicznymi oraz pracy z narzędziami rozwijania świadomości ruchu. Umiejętności te mogą być wykorzystywane zarówno w pracy własnej oraz we wspieraniu innych w korzystaniu z transformującej siły ruchu.

Dowiedz się więcej »

Lipiec 2020

WAKACYJNA WYMIANA – Inspiracja, rozwój i regeneracja w przepięknej scenerii w Burdągu

16 lipca 13:00 - 19 lipca 13:00

Już po raz szósty WAKACYJNA WYMIANA – INSPIRACJA, ROZWÓJ I REGENERACJA W PRZEPIĘKNEJ SCENERII W BURDĄGU. Stworzymy przestrzeń wymiany i wspólnego bycia ze sobą w relacjach, w pięknej naturze i klimatycznej posiadłości Studia Burdąg.

Dowiedz się więcej »

Październik 2020

Wytańczając język ciała – Grupa LABAN BARTENIEFF- wtorki 18.00-20.00, od 13.10.20. 15 spotkań

13 października 2020 18:00 - 23 lutego 2021 20:00

Zapraszam wszystkich, którzy ciekawią się połączeniem ruchu, emocji, myśli i chcą poznawać „język ruchu” zapoczątkowany przez Labana. Dla siebie lub dla własnego rozwoju zawodowego. Ważna jest gotowość do doświadczania, wcześniejsze doświadczenia w tej praktyce ruchu nie są wymagane. Praktykowanie ruchu Laban Bartenieff pozwala poznać tzw indywidualny podpis ruchowy i poszerzyć rozumienie siebie o perspektywę tego, co wyraża się poprzez ciało, a także zdobyć konkretną i praktyczną wiedzę o ruchu.

Dowiedz się więcej »

TRENING ŚWIADOMOŚCI: CIAŁA, EMOCJI, MYŚLI, RELACJI- VIII edycja

24 października 2020 10:00 - 18 kwietnia 2021 14:00

Trening Świadomości stworzony został w oparciu o podejscie Laban Bartenieff Movement (LBMS) oraz elementy terapii tańcem i ruchem. 5 zjazdów składa się na spójny cykl zajęć w trybie sobotnio-niedzielnym. Jest to autorski program prowadzony przez Agnieszkę Sokołowską (certyfikat Laban International Movement Studies).

Dowiedz się więcej »
+ Export Events