Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Noworoczny Taniec z Marzeniami

5 stycznia 2020 15:30 - 17:30

styczeń

52020

SZCZEGÓŁY

GODZINY: 15.30-17.30

KONTAKT I ZAPISY:
kontakt@agasokolowska.com
604 537 533

KOSZT: 80 zł

wpłaty są zwracane do 3 tygodni przed warsztatem

MIEJSCE:

AnyaJoga
Warszawa, ul. Krasińskiego 35A


FORMULARZ ZGŁOSZENIA:

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną lub telefoniczną informacji o warsztacie od Wytańczając Życie Agnieszka Sokołowska

  Z radością zapraszam jak co roku, aby z początkiem Nowego Roku spotkać się w tańcu i ruchu ze swoimi marzeniami. Zapraszam Cię jeśli wiesz, jakie są Twoje marzenia i zapraszam Cię, jeśli tego jeszcze nie wiesz, a chcesz odkryć w ruchu, tańcu. Czasem wiemy bardzo konkretnie, a czasem mamy obrazy, odczucia, intuicję. Zatańczymy i odwiedzimy świat Marzeń, z dobrą energią na Nowy Rok! Rozgrzejemy się różnymi jakościami ruchowymi i muzyką, by potem zanurzyć się w kreatywny proces odnajdywania, wzmacniania, tego co potrzebne na nadchodzący czas. Odkryjesz, jaki rodzaj ruchu może wspierać urzeczywistnianie Twoich marzeń. Zatańczymy szybko i wolno, w skupieniu i rozpuszczeniu uwagi, z przepływem, siłą i delikatnością, ze wszystkim, co przyjdzie. Zatańczymy sami, ale i w relacji z innymi i całą grupą, czyli różnorodnie, tak jak każdy poczuje.

  Co możesz poznać podczas warsztatu?

  Warsztaty inspiracji, które prowadzę na różne tematy opierają się na podejściu Laban Bartenieff, podejściu somatycznym rozwijanym przez dr Marthę Eddy i elementach terapii tańcem i ruchem, które są wykorzystywane w transformowaniu różnych życiowych sytuacji i rozwoju poprzez praktykę świadomego ruchu. Język ruchu i zmiana ruchowych wzorców buduje relacje ze sobą i innymi, dzięki świadomości poruszającego się ja (self).

  Szczegóły

  Data:
  5 stycznia 2020
  Godzina:
  15:30 - 17:30