PRAKTYKA ŚWIADOMEGO RUCHU

Opiera się na połączeniu ciała-emocji-myśli-relacji. Metody, które integruję w pracy to: Laban Bartenieff Movement, Terapia tańcem i ruchem oraz Open Floor. Praktyka buduje ucieleśnioną obecność, empatię, rozluźnienie i ożywienie.

Najbliższe warsztaty
DSC_9225

SIŁA SPOKOJU – cykl 6 tematycznych warsztatów online

28.02.22-04.04.22, poniedziałki 18:30 – 20:30

Jeśli zdarza Ci się ostatnio reagować impulsywnie, odczuwać wyczerpujące pobudzenie lub przeciwnie: stan bierności, marazmu, bycia w „odcięciu”, to znaczy, że potrzebujesz nauczyć się odzyskiwać balans energii życiowej i radzić sobie z długotrwałymi napięciami.

W czasie przedłużającego się stresu, izolacji i nieprzewidywalności dojść może do rozregulowania układu nerwowego. Nadmierna aktywność sympatycznego układu nerwowego i podwyższony poziom kortyzolu utrudnia regenerację.

 Zapraszam do wzięcia udziału w 6-tygodniowym programie online opartym o wiedzę z zakresu języka ruchu Laban Bartenieff, somatyki i BodyMind Dancing oraz terapii tańcem i ruchem, a także elementach pracy zaczerpniętych z terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach.

praktykaruchu1

GRUPA ONLINE — WYTAŃCZAJĄC JĘZYK CIAŁA Z ELEMENTAMI PRACY SOMATYCZNEJ

8 wtorków godz. 18.30-20.15, startujemy 1 marca 2022

Będziemy się otwierać na bogactwo odkryć związanych z praktyką świadomego ruchu. Poznamy m.in. ruchowe wzorce rozwojowe, frazy związane z organami wewnętrznymi, płynami w organizmie, ruchy wspierające połączenie, rozluźnienie i ożywienie. Stworzymy okazję do zatańczenia z różnymi tematami, które się pojawią i przełożymy je na improwizacje ruchowe. Będzie można poznać 2-3 frazy do własnej praktyki, zdobyć kilka przydatnych informacji z zakresu somatyki i mieć czas na intuicyjny, naturalny ruch, taki jakiego będziesz potrzebować. Damy sobie też czas na refleksje, tak, by połączyć doświadczenie ciała z myślami i emocjami. Zapraszam wszystkich, którzy potrzebują się poruszać w inspirujący sposób, skontaktować ze sobą w ruchu, być połączonym i w kontakcie z innymi, dowiedzieć się czegoś o języku ruchu, zregenerować lub zaciekawić.

taniec3wydarz

TRENING ŚWIADOMOŚCI CIAŁA, EMOCJI, MYŚLI, RELACJI

5 modułowy Trening w oparciu o podejście Laban Bartenieff Movement oraz terapię tańcem i ruchem.
Warszawa – X edycja Treningu rozpocznie się 15-16.10.2022

5 zjazdów składa się na spójny cykl zajęć w trybie sobotnio-niedzielnym. Jest to autorski program prowadzony przez Agnieszkę Sokołowską (która poza byciem terapeutką tańcem i ruchem, jest certyfikowaną nauczycielką języka ruchu i BodyMind Dancing).
Program skierowany jest do osób chcących rozwinąć swoje umiejętności zarówno zawodowe jak i osobiste. Zapraszam zarówno te osoby, które pracują z ludźmi: terapeutów, arteterapeutów, coachów, socjoterapeutów, trenerów, nauczycieli, instruktorów jogi, pilatesu i innych technik ruchu jak i osoby, które chcą wzbogacić swoje życie poprzez głębokie doświadczenie siebie w ciele i poczucie jaką transformację może dać wytańczenie życia.

benjamin-wedemeyer-V521_-OLizw-unsplash

BUDZENIE ENERGII ŻYCIA W LEŚNEJ PRZESTRZENI

27.07.2022, Warszawa, 11.00-15.00

Taniec intuicyjny, dźwięk, muzyka lasu tworzy przestrzeń do spotkania siebie

Wibrujący bezruch obecności drzew otula pewnością, wzrostem, różnorodnością kształtu.

Daje wytchnienie i budzi przepływ wyobraźni:
W tańcu, głosie możesz:
– wyłonić gdzieś z głębi serca intencję, której może jeszcze nie nazwałaś/eś słowami
– poruszyć w sobie potrzebę, którą masz, tak jakbyś doświadczał/a już realnie jej częściowego spełnienia
– przebyć symboliczną drogę w kierunku jej urzeczywistnienia.
designecologist-P1sMtXL4jow-unsplash (3)

NOWOROCZNY TANIEC Z MARZENIAMI – ONLINE

wtorek: 11.01.22, 18.30 – 21.00

Z radością zapraszam na 2,5 godzinny warsztat noworoczny online dla osób, które nie mogą przyjechać teraz do Warszawy

Zapraszam Cię jeśli wiesz, jakie są Twoje marzenia na Nowy Rok i zapraszam Cię, jeśli tego jeszcze nie wiesz, a chcesz odkryć w ruchu, tańcu. Czasem wiemy bardzo konkretnie, a czasem mamy obrazy, odczucia, intuicję. Zatańczymy i odwiedzimy świat Marzeń, z dobrą energią na Nowy Rok!

Po inspirującej rozgrzewce, zanurzymy się  w kreatywny proces. Odkryjesz, jaki rodzaj ruchu może wspierać urzeczywistnianie Twoich marzeń. Poruszymy się  ze wszystkim, co przyjdzie, nastrajając relację ciała-emocji-wyobraźni, spotkać siebie prawdziwą/ego.  Zatańczymy sami, ale i w relacji z innymi, mimo, że online, będzie możliwość spotkań 🙂

Wieczór będzie bazował na podejściu Laban Bartenieff i Body Mind Dancing, które są wykorzystywane w transformowaniu różnych życiowych sytuacji i rozwoju poprzez praktykę świadomego ruchu.

Zachęcam do zapisania się
do newslettera!