PRAKTYKA ŚWIADOMEGO RUCHU

Opiera się na połączeniu ciała-emocji-myśli-relacji. Metody, które integruję w pracy to: Laban Bartenieff Movement, Terapia tańcem i ruchem oraz Open Floor. Praktyka buduje ucieleśnioną obecność, empatię, rozluźnienie i ożywienie.

breathmadevisible_press_anna_portrait3

DANCING LIFE – dzień inspiracji – warsztat i fragmenty filmów z Anną Halprin, od 11.30 do 16.30, 7.10.23 – sobota

“Ruch  skrywa w sobie możliwość przenoszenia nas do domu, w którym mieszka dusza”, A.Halprin

Nie jest ważne jak taniec wygląda.
Chodzi o doświadczenie ruchu, w którym powracasz do siebie w autentyczności i odwadze tańczenia tak jak poczujesz. Tak jak chcesz. Bez instrukcji, ale z inspiracją, akceptacją i świadomością.

Warsztat inspirowany: językiem ruchu/ciała, pracą Anny Halprin oraz tańcem opartym na głębokim połączeniu CiałoUmysłEmocje. Przetrzemy szlak połączenia od umysłu do ciała i ciała do umysłu, tak jak często pracowała Anna Halprin.

Wybiorę fragmenty z kilkugodzinnego filmu Dancing Life, by pokazać sposób pracy Anny Halprin i to jak bardzo jest połączony z językiem ciała. Będą fragmenty filmu m.in o:

Będą fragmenty filmu m.in o:
— 3 poziomach świadomości
– pracy z własnym portretem w rysunku i tańcu
— tematach indywidualnych i łączących grupę

 

Będzie okazja, by dotknąć tego, co teraz tańczysz w życiu i sprawdzenia jak to ma się do tego, czego potrzebujesz. Po to, by zaktualizować swoją intencję na najbliższy czas, odnaleźć mini-rytuał ruchowy, który ją wesprze i znaleźć połączenia w różnych obszarach: BodyMind, ja-grupa, taniec-obraz, ugruntowanie-marzenia

DSC_9127

CZUŁA SIŁA OBECNOŚCI – WYTAŃCZAJĄC JĘZYK CIAŁA

Grupa poranna i Grupa wieczorna – do wyboru 🙂

6 poniedziałków godz. 9.30-10.30/40 lub 19.00-20.00/10.  X i XII zoom

Zapraszam na praktykę języka ruchu z elementami somatyki. Każde zajęcia będą inspirowane tematem z języka ruchu w połączeniu z tematem życiowym. Dzięki temu będzie i konkret i czas na własną kreatywność.

Ten cykl jesienny poruszy m.in takie tematy jak:

  • bycie ze sobą i bycie z innymi,
  • regenerację i wydatkowanie energii,
  • zmienność i stałość,
  • przeżywanie i działanie.

Odniesiemy się zawsze do całego naszego Ja: ciała-psychiki-myśli zaczynając zawsze od domu ciała i ruchu w nim. Zajęcia każdorazowo trwają – 9.30-10.40 Grupa poranna oraz 19.00-20.10 Grupa wieczorna.

Cykl będzie miał dwie części: 9.10, 16.10,30.10 i 27.11, 4.12, 11.12. Przerwa spowodowana jest dalszą podrózą. Będzie to czas by popraktykować razem z nagraniami raz jeszcze.

DSC_6312

TRENING ŚWIADOMOŚCI CIAŁA, EMOCJI, MYŚLI, RELACJI

5 modułowy Trening w oparciu o podejście Laban Bartenieff Movement oraz terapię tańcem i ruchem.
Warszawa – XI edycja Treningu, zaczynamy 14.10.23 – 12.05.2024

Trening Świadomości stworzony został w oparciu o język ruchu w ujęciu Laban Bartenieff Movement (LBMS), terapię tańcem i ruchem oraz BodyMind Dancing. 5 zjazdów składa się na spójny cykl zajęć w trybie sobotnio-niedzielnym. Jest to autorski program prowadzony od 10 lat przez Agnieszkę Sokołowską (terapeutkę, superwizorkę tańcem i ruchem z dodatkową specjalizacją analizy ruchu – certyfikat Laban International Movement Studies) i Body Mind Dancing Teacher.

Korzyścią  jest poznanie kluczowych elementów języka ruchu, tematów życiowych obserwowanych w ciele i doświadczenie leczącej siły pracy poprzez ciało nad tematami emocji, relacji, przekonań.

Program skierowany jest do osób chcących rozwinąć swoje umiejętności zarówno zawodowe jak i osobiste. Zapraszam zarówno te osoby, które pracują z ludźmi: terapeutów, arteterapeutów, coachów, socjoterapeutów, trenerów, nauczycieli, instruktorów jogi, pilatesu i innych technik ruchu jak i osoby, które chcą wzbogacić swoje życie poprzez głębokie doświadczenie siebie w ciele i poczucie jaką transformację może dać wytańczenie życia.

DSC_9225

SIŁA SPOKOJU – cykl tematycznych warsztatów jest przygotowywany w formie online KURSU – będzie bardzo praktyczny i pojawi się w 2024 roku

👉Potrzebujesz poczuć więcej rozluźnienia ale i chęci do życia, a nawet radości?

👉Szukasz sposobu, by nie wracały do Ciebie myśli o sytuacjach, których obecnie nie da się rozwiązać?
👉Chcesz znaleźć balans, by nie angażować się nadmiernie, ale i nie odcinać emocji?
👉Tęsknisz za odczuciem dobrostanu w ciele, emocjach i myślach?
🍀Jeśli zdarza Ci się ostatnio reagować impulsywnie, odczuwać wyczerpujące pobudzenie lub przeciwnie: stan bierności, marazmu, bycia w „odcięciu”, to znaczy, że potrzebujesz nauczyć się odzyskiwać balans energii życiowej i radzić sobie z długotrwałymi napięciami.

 Zapraszam do zostawienia swojego emaila i powiadomię jak tylko kurs będzie gotowy

Zachęcam do zapisania się
do newslettera!