PRAKTYKA ŚWIADOMEGO RUCHU

Opiera się na połączeniu ciała-emocji-myśli-relacji. Metody, które integruję w pracy to: Laban Bartenieff Movement, Terapia tańcem i ruchem oraz Open Floor. Praktyka buduje ucieleśnioną obecność, empatię, rozluźnienie i ożywienie.

Najbliższe warsztaty

Noworoczny Taniec z Marzeniami

GODZINY: 15.30-17.30
Warszawa 05.01.20

Z radością zapraszam jak co roku, aby z początkiem Nowego Roku spotkać się w tańcu i ruchu ze swoimi marzeniami. Zapraszam Cię jeśli wiesz, jakie są Twoje marzenia i zapraszam Cię, jeśli tego jeszcze nie wiesz, a chcesz odkryć w ruchu, tańcu. Czasem wiemy bardzo konkretnie, a czasem mamy obrazy, odczucia, intuicję. Zatańczymy i odwiedzimy świat Marzeń, z dobrą energią na Nowy Rok! Rozgrzejemy się różnymi jakościami ruchowymi i muzyką, by potem zanurzyć się w kreatywny proces odnajdywania, wzmacniania, tego co potrzebne na nadchodzący czas. Odkryjesz, jaki rodzaj ruchu może wspierać urzeczywistnianie Twoich marzeń. Zatańczymy szybko i wolno, w skupieniu i rozpuszczeniu uwagi, z przepływem, siłą i delikatnością, ze wszystkim, co przyjdzie. Zatańczymy sami, ale i w relacji z innymi i całą grupą, czyli różnorodnie, tak jak każdy poczuje.

WIECZÓR INSPIRACJI z Body Mind Dancing i praktyką Laban Bartenieff.

niedziela, godziny 17-19
Warszawa 02.02.20

Z radością zapraszam na kolejny wieczór inspiracji:  Zamieszkać w ciele. „Tylko wtedy kiedy się otwieram i słucham ciała, pozwalam odpuszczać to, że myślę, że wiem kim jestem, pozwalam na przestrzeń i ciszę, mogę czuć i wpuścić nieznane, które przynosi głębię i większe rozumienie”. M. Tufnell .    Ciało to Twój pierwszy dom, dom w którym mieszkasz od pierwszego do ostatniego oddechu. Zaczynając słuchać i czuć, co dzieje się w ciele nawiązujesz ze sobą żywy i pełen odkryć kontakt. Doświadczymy w ruchu i tańcu jak bardzo ruch połączony jest z układem nerwowym i jak różne jego jakości, intencje i sekwencje mogą być pomocne w codziennym życiu.

WYTAŃCZAJĄC JĘZYK CIAŁA  – GRUPA LABAN BARTENIEFF

wtorki 18.00-20.00 (12 spotkań)
Warszawa, ul.Grażyny, stacja metra Racławicka  10.03.20-09.06.2020

Będziemy się różnorodnie, świadomie i spontanicznie poruszać, odkrywając, co służy każdej osobie na poziomie ciała, emocji i relacji. Będziemy szukać ruchów zgodnych z intencją i naturalnym przepływem i poznawać język ruchu stworzony przez Labana. Zatańczymy z każdym tematem, który przyjdzie i na który będzie można spojrzeć z innej perspektywy, „myśląc” bez wysiłku. Będziemy się otwierać na bogactwo odkryć związanych z rożnymi aspektami ruchu. Poznamy m.in. ruchowe wzorce rozwojowe, zatańczymy w swojej osobistej przestrzeni i przestrzeni innych osób, poznamy cechy ruchu i tematy obecne i w samym ruchu i w życiu i poodkrywamy związek między nimi.
Zapraszam te osoby, które już brały udział, ale i te dla których przygoda z językiem ruchu, z praktyką Laban Bartenieff to coś nowego.

TRENING ŚWIADOMOŚCI CIAŁA, EMOCJI, MYŚLI, RELACJI

5 modułowy Trening w oparciu o podejście Laban Bartenieff Movement oraz terapię tańcem i ruchem.
Warszawa – VII edycja Treningu rozpocznie się 19-20 października 2019

5 zjazdów składa się na spójny cykl zajęć w trybie sobotnio-niedzielnym. Jest to autorski program prowadzony przez Agnieszkę Sokołowską (jedyną obecnie w Polsce terapeutkę tańcem i ruchem, która dodatkowo ukończyła cały program szkolenia analizy ruchu – Laban International Movement Studies).
Program skierowany jest do osób chcących rozwinąć swoje umiejętności zarówno zawodowe jak i osobiste. Zapraszam przede wszystkim tych, którzy pracują z ludźmi: terapeutów, arteterapeutów, coachów, socjoterapeutów, trenerów, nauczycieli, instruktorów jogi, pilatesu i innych technik ruchu oraz osoby, które chcą wzbogacić swoje życie poprzez głębokie doświadczenie siebie w ciele.