PRAKTYKA ŚWIADOMEGO RUCHU

Opiera się na połączeniu ciała-emocji-myśli-relacji. Metody, które integruję w pracy to: Laban Bartenieff Movement, Terapia tańcem i ruchem oraz Open Floor. Praktyka buduje ucieleśnioną obecność, empatię, rozluźnienie i ożywienie.

Najbliższe warsztaty

FILMOWY I RUCHOWY WIECZÓR INSPIRACJI „DANCING IN THE FLAMES” M.WOODMAN

Niedziela 22.03.20, 17.00-20.00 Krasińskiego 35a, Anyajoga 

Niezwykły film! Marion Woodman była pisarką, analityczką jungowską, interpretatorką snów. Co ciało ma do powiedzenia wg Marion Woodman?

„Ciało ma wiele do powiedzenia. To tak jak wymienić zwykłe skrzypce na Stradivariusa. Odnosi się wrażenie, że jest doskonale nastrojone. Staje się bardziej wrażliwe, wyraża sprzeciw wobec wszelakich psychologicznych i fizycznych trucizn, które mu się dawkuje. Może też domagać się innego pokarmu.(…)

Film jest w języku angielskim. Wiele można odebrać z muzyki, symboli, mowy ciała Marion, więc to też może być eksperyment-przyjście i odbiór tak jak jest to możliwe, poza słowami. Film trwa ok 80 minut, potem poprowadzę w oparciu o kilka wątków z niego i z naszych refleksji kreatywne doświadczenie w ruchu, tańcu, malowaniu, tak byśmy zainspirowani mieli czas na własny proces w ruchu.

WIECZÓR INSPIRACJI z Body Mind Dancing i praktyką Laban Bartenieff.

niedziela, godziny 17-19
Warszawa 19.04.20

Z radością zapraszam na kolejny wieczór inspiracji. Tytuł podam wkrótce 🙂 

„Tylko wtedy kiedy się otwieram i słucham ciała, pozwalam odpuszczać to, że myślę, że wiem kim jestem, pozwalam na przestrzeń i ciszę, mogę czuć i wpuścić nieznane, które przynosi głębię i większe rozumienie”. M. Tufnell .

Ciało to Twój pierwszy dom, dom w którym mieszkasz od pierwszego do ostatniego oddechu. Zaczynając słuchać i czuć, co dzieje się w ciele nawiązujesz ze sobą żywy i pełen odkryć kontakt.

WYTAŃCZAJĄC JĘZYK CIAŁA  – GRUPA LABAN BARTENIEFF

wtorki 18.00-20.00 (15 spotkań)
Warszawa, ul.Grażyny, stacja metra Racławicka  13.10.21- 23.02.21

Będziemy się różnorodnie, świadomie i spontanicznie poruszać, odkrywając, co służy każdej osobie na poziomie ciała, emocji i relacji. Będziemy szukać ruchów zgodnych z intencją i naturalnym przepływem i poznawać język ruchu stworzony przez Labana. Zatańczymy z każdym tematem, który przyjdzie i na który będzie można spojrzeć z innej perspektywy, „myśląc” bez wysiłku. Będziemy się otwierać na bogactwo odkryć związanych z rożnymi aspektami ruchu. Poznamy m.in. ruchowe wzorce rozwojowe, zatańczymy w swojej osobistej przestrzeni i przestrzeni innych osób, poznamy cechy ruchu i tematy obecne i w samym ruchu i w życiu i poodkrywamy związek między nimi.
Zapraszam te osoby, które już brały udział, ale i te dla których przygoda z językiem ruchu, z praktyką Laban Bartenieff to coś nowego.

TRENING ŚWIADOMOŚCI CIAŁA, EMOCJI, MYŚLI, RELACJI

5 modułowy Trening w oparciu o podejście Laban Bartenieff Movement oraz terapię tańcem i ruchem.
Warszawa – VIII edycja Treningu rozpocznie się 24-25 października 2020

5 zjazdów składa się na spójny cykl zajęć w trybie sobotnio-niedzielnym. Jest to autorski program prowadzony przez Agnieszkę Sokołowską (jedyną obecnie w Polsce terapeutkę tańcem i ruchem, która dodatkowo ukończyła cały program szkolenia analizy ruchu – Laban International Movement Studies).
Program skierowany jest do osób chcących rozwinąć swoje umiejętności zarówno zawodowe jak i osobiste. Zapraszam przede wszystkim tych, którzy pracują z ludźmi: terapeutów, arteterapeutów, coachów, socjoterapeutów, trenerów, nauczycieli, instruktorów jogi, pilatesu i innych technik ruchu oraz osoby, które chcą wzbogacić swoje życie poprzez głębokie doświadczenie siebie w ciele.