PRAKTYKA ŚWIADOMEGO RUCHU

Opiera się na połączeniu ciała-emocji-myśli-relacji. Metody, które integruję w pracy to: Laban Bartenieff Movement, Terapia tańcem i ruchem oraz Open Floor. Praktyka buduje ucieleśnioną obecność, empatię, rozluźnienie i ożywienie.

Zachęcam do zapisania się
do newslettera!


Najbliższe warsztaty
maxresdefault

FILMOWY I RUCHOWY WIECZÓR INSPIRACJI „TIME TO ACT” MAGUY MARIN

Niedziela 25.10.20, 17-20.30

Niezwykły film! Dancing in the flames film o Marion Woodman autorce książki “Świadoma kobiecość”.
Marion Woodman to pisarka, analityczka jungowska, interpretatorka snów, tańcząca, ucieleśniona, autentyczna, głęboka i duchowa.
Marion wśród wielu wątków podróży życiowej podkreśla, że informacje płynące z ciała są prawdziwe, łączące z nieświadomością, pragnieniami i historiami życiowymi.
Film jest w języku angielskim. Wiele można odebrać z muzyki, symboli, mowy ciała Marion, więc to też może być eksperyment-przyjście i odbiór tak jak jest to możliwe, poza słowami. Film trwa ok 80 minut, potem poprowadzę w oparciu o kilka wątków z niego rozgrzewkę i kreatywne doświadczenie w ruchu, tańcu, malowaniu. Więc będzie to wieczór pełnej inspiracji!!
3 minuty z filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=BA251K83RxA…

Po filmie zaproszę w oparciu o kilka wątków z niego do rozgrzewki i kreatywnego doświadczenia w ruchu, tańcu z wykorzystaniem języka ruchu i BodyMindDancing

taniec3wydarz

TRENING ŚWIADOMOŚCI CIAŁA, EMOCJI, MYŚLI, RELACJI

5 modułowy Trening w oparciu o podejście Laban Bartenieff Movement oraz terapię tańcem i ruchem.
Warszawa – VIII edycja Treningu rozpocznie się 24-25 października 2020

5 zjazdów składa się na spójny cykl zajęć w trybie sobotnio-niedzielnym. Jest to autorski program prowadzony przez Agnieszkę Sokołowską (jedyną obecnie w Polsce terapeutkę tańcem i ruchem, która dodatkowo ukończyła cały program szkolenia analizy ruchu – Laban International Movement Studies).
Program skierowany jest do osób chcących rozwinąć swoje umiejętności zarówno zawodowe jak i osobiste. Zapraszam przede wszystkim tych, którzy pracują z ludźmi: terapeutów, arteterapeutów, coachów, socjoterapeutów, trenerów, nauczycieli, instruktorów jogi, pilatesu i innych technik ruchu oraz osoby, które chcą wzbogacić swoje życie poprzez głębokie doświadczenie siebie w ciele.

90269014_543758752916479_6547845258145693696_o (1)

GRUPA ONLINE — WYTAŃCZAJĄC JĘZYK CIAŁA Z ELEMENTAMI PRACY SOMATYCZNEJ

10 wtorków godz. 18.30-19.45, startujemy 20 października

Będziemy się otwierać na bogactwo odkryć związanych z praktyką świadomego ruchu. Poznamy m.in. ruchowe wzorce rozwojowe, frazy związane z organami wewnętrznymi, płynami w organizmie, ruchy wspierające połączenie, rozluźnienie i ożywienie. Stworzymy okazję do zatańczenia z różnymi tematami, które się pojawią i przełożymy je na improwizacje ruchowe. Będzie można poznać 2-3 frazy do własnej praktyki, zdobyć kilka przydatnych informacji z zakresu somatyki i mieć czas na intuicyjny, naturalny ruch, taki jakiego będziesz potrzebować. Damy sobie też czas na refleksje, tak, by połączyć doświadczenie ciała z myślami i emocjami. Zapraszam wszystkich, którzy potrzebują się poruszać w inspirujący sposób, skontaktować ze sobą w ruchu, być połączonym i w kontakcie z innymi, dowiedzieć się czegoś o języku ruchu, zregenerować lub zaciekawić.

IMG_2860 (1)

WYTAŃCZAJĄC JĘZYK CIAŁA  – GRUPA LABAN BARTENIEFF

środy 18.00-20.00 (15 spotkań)
Warszawa  27.01.21- 19.05.21

Będziemy się różnorodnie, świadomie i spontanicznie poruszać, odkrywając, co służy każdej osobie na poziomie ciała, emocji i relacji. Będziemy szukać ruchów zgodnych z intencją i naturalnym przepływem i poznawać język ruchu stworzony przez Labana. Zatańczymy z każdym tematem, który przyjdzie i na który będzie można spojrzeć z innej perspektywy, „myśląc” bez wysiłku. Będziemy się otwierać na bogactwo odkryć związanych z rożnymi aspektami ruchu. Poznamy m.in. ruchowe wzorce rozwojowe, zatańczymy w swojej osobistej przestrzeni i przestrzeni innych osób, poznamy cechy ruchu i tematy obecne i w samym ruchu i w życiu i poodkrywamy związek między nimi.

Zapraszam te osoby, które już brały udział, ale i te dla których przygoda z językiem ruchu, z praktyką Laban Bartenieff to coś nowego.