PRAKTYKA ŚWIADOMEGO RUCHU

Opiera się na połączeniu ciała-emocji-myśli-relacji. Metody, które integruję w pracy to: Laban Bartenieff Movement, Terapia tańcem i ruchem oraz Open Floor. Praktyka buduje ucieleśnioną obecność, empatię, rozluźnienie i ożywienie.

Zachęcam do zapisania się
do newslettera!


Najbliższe warsztaty
taniec3wydarz

TRENING ŚWIADOMOŚCI CIAŁA, EMOCJI, MYŚLI, RELACJI

5 modułowy Trening w oparciu o podejście Laban Bartenieff Movement oraz terapię tańcem i ruchem.
Warszawa – VIII edycja Treningu rozpocznie się 5-6 grudnia 2020

5 zjazdów składa się na spójny cykl zajęć w trybie sobotnio-niedzielnym. Jest to autorski program prowadzony przez Agnieszkę Sokołowską (jedyną obecnie w Polsce terapeutkę tańcem i ruchem, która dodatkowo ukończyła cały program szkolenia analizy ruchu – Laban International Movement Studies).
Program skierowany jest do osób chcących rozwinąć swoje umiejętności zarówno zawodowe jak i osobiste. Zapraszam przede wszystkim tych, którzy pracują z ludźmi: terapeutów, arteterapeutów, coachów, socjoterapeutów, trenerów, nauczycieli, instruktorów jogi, pilatesu i innych technik ruchu oraz osoby, które chcą wzbogacić swoje życie poprzez głębokie doświadczenie siebie w ciele.

1D38F740-3E34-43F3-AE2B-83363C5514B1 (1)

GRUPA ONLINE — WYTAŃCZAJĄC JĘZYK CIAŁA Z ELEMENTAMI PRACY SOMATYCZNEJ

10 wtorków godz. 18.30-20.00, startujemy 2 lutego 2021

Będziemy się otwierać na bogactwo odkryć związanych z praktyką świadomego ruchu. Poznamy m.in. ruchowe wzorce rozwojowe, frazy związane z organami wewnętrznymi, płynami w organizmie, ruchy wspierające połączenie, rozluźnienie i ożywienie. Stworzymy okazję do zatańczenia z różnymi tematami, które się pojawią i przełożymy je na improwizacje ruchowe. Będzie można poznać 2-3 frazy do własnej praktyki, zdobyć kilka przydatnych informacji z zakresu somatyki i mieć czas na intuicyjny, naturalny ruch, taki jakiego będziesz potrzebować. Damy sobie też czas na refleksje, tak, by połączyć doświadczenie ciała z myślami i emocjami. Zapraszam wszystkich, którzy potrzebują się poruszać w inspirujący sposób, skontaktować ze sobą w ruchu, być połączonym i w kontakcie z innymi, dowiedzieć się czegoś o języku ruchu, zregenerować lub zaciekawić.

MW 317x226

NOWOROCZNY TANIEC Z MARZENIAMI – 9.01.21

9 STYCZNIA 2021 17:00 – 20:00

Z radością zapraszam na wieczór inspiracji. To już szósty rok z rządu tak zaczniemy Nowy Rok. Zapraszam Cię jeśli wiesz, jakie są Twoje marzenia na Nowy Rok i zapraszam Cię, jeśli tego jeszcze nie wiesz, a chcesz odkryć w ruchu, tańcu, spotkaniu z innymi.

Czasem wiemy bardzo konkretnie, a czasem mamy obrazy, odczucia, intuicję. Zatańczymy i odwiedzimy świat Marzeń, z dobrą energią na Nowy Rok! Rozgrzejemy się różnymi jakościami ruchowymi i muzyką, by potem zanurzyć się w podróż tańca.

Odkryjesz, jaki rodzaj ruchu może wspierać urzeczywistnianie Twoich marzeń, pragnień, potrzeb na TERAZ. Zatańczymy szybko i wolno, w skupieniu i rozpuszczeniu uwagi, z przepływem, siłą i delikatnością, ze wszystkim, co przyjdzie. Zatańczymy sami, ale i w relacji z innymi i całą grupą, czyli różnorodnie, tak jak każdy poczuje.

maxresdefault

FILMOWY I RUCHOWY WIECZÓR INSPIRACJI „DANCING IN THE FLAMES ” MARION WOODMAN

Niedziela 7.03.21, 17-20.30

Niezwykły film! Dancing in the flames film o Marion Woodman autorce książki “Świadoma kobiecość”.
Marion Woodman to pisarka, analityczka jungowska, interpretatorka snów, tańcząca, ucieleśniona, autentyczna, głęboka i duchowa.
Marion wśród wielu wątków podróży życiowej podkreśla, że informacje płynące z ciała są prawdziwe, łączące z nieświadomością, pragnieniami i historiami życiowymi.
Film jest w języku angielskim. Wiele można odebrać z muzyki, symboli, mowy ciała Marion, więc to też może być eksperyment-przyjście i odbiór tak jak jest to możliwe, poza słowami. Film trwa ok 80 minut, potem poprowadzę w oparciu o kilka wątków z niego rozgrzewkę i kreatywne doświadczenie w ruchu, tańcu, malowaniu. Więc będzie to wieczór pełnej inspiracji!!
3 minuty z filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=BA251K83RxA…

Po filmie zaproszę w oparciu o kilka wątków z niego do rozgrzewki i kreatywnego doświadczenia w ruchu, tańcu z wykorzystaniem języka ruchu i BodyMindDancing