Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

2 Grupy online-Wytańczając Język ciała- 8 spotkań, 18.30-19.45

6 kwietnia 18:30 - 25 maja 19:45

kwiecień

6 i 72020

SZCZEGÓŁY

GODZINY: 18.30-19.45

KONTAKT I ZAPISY:
kontakt@agasokolowska.com
604 537 533

KOSZT: 440zł – to cena niższa niż zazwyczaj /regularna cena to 650zł/ ze względu na sytuację związaną z epidemią. Miejsce na Grupie rezerwuje wpłata.

Istnieje możliwość wpłaty w ratach, 250zł do 31 marca, 250zł do 30 kwietnia, zainteresowane osoby proszę o kontakt

NR KONTA: Off Words Agnieszka Sokołowska
09 1050 1025 1000 0092 2127 9707

MIEJSCE: online

Twoja przestrzeń w domu, zainstalowany darmowy zoom


FORMULARZ ZGŁOSZENIA:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną lub telefoniczną informacji o warsztacie od OFF WORDS Agnieszka Sokołowska

Wytańczając Język ciała

Dwie 2- miesięczne grupy praktyki online Laban Bartenieff z elementami pracy somatycznej –

8 poniedziałków 06.04 do 25.05, godz. 18.30-19.45

8 wtorków 07.04 do 26.05, godz. 18.30-19.45

Ruch, taki z głębi siebie, kości, mięśni, trzewi, to szczególny moment połączenia ze sobą i możliwość odpowiedzi na swoje potrzeby, a także regeneracja napięć, ożywienie energii lub odpoczynek. To ruch, którego Twoje ciało będzie potrzebowało i możliwość wyboru, spotkania się ze swoją wolnością i możliwościami w tym, co jest.

Będziemy się otwierać na bogactwo odkryć związanych z praktyką świadomego ruchu. Poznamy m.in. ruchowe wzorce rozwojowe, frazy związane z organami wewnętrznymi, płynami w organizmie, ruchy wspierające połączenie, rozluźnienie i ożywienie. Stworzymy okazję do zatańczenia z różnymi tematami, które się pojawią i przełożymy je na improwizacje ruchowe. Będzie można poznać 2-3 frazy do własnej praktyki, zdobyć kilka przydatnych informacji z zakresu somatyki i mieć czas na intuicyjny, naturalny ruch, taki jakiego będziesz potrzebować. Damy sobie też czas na refleksje, tak, by połączyć doświadczenie ciała z myślami i emocjami.

Do kogo są skierowane zajęcia i co będzie się na nich działo?

DLA KOGO?

Zapraszam wszystkich, którzy potrzebują się poruszać w inspirujący sposób, skontaktować ze sobą w ruchu, być połączonym i w kontakcie z innymi, dowiedzieć się czegoś o języku ruchu, zregenerować lub zaciekawić połączeniem ruchu, emocji, myśli. Zapraszam te osoby, które już brały udział w podobnej praktyce ruchu i te, dla których jest to nowy temat. Te osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego przed udziałem w grupie.

KAŻDE ZAJĘCIA BĘDĄ OBEJMOWAŁY:

 • Przyjemną, naturalną rozgrzewkę opartą o technikę I. Bartenieff oraz elementy pracy somatycznej dr Marthy Eddy
 • rozmowę w grupie lub w 2-3kach /w pokojach na zoomie/
 • doświadczenie wybranej kategorii ruchu w ujęciu Labana związanej z tematem zajęć
 • będziemy doświadczać naturalnego ruchu i ciekawych sekwencji zbudowanych na różne tematy

                                                                              Do inspiracji tego, czym bywa kontakt z ciałem wklejam cytat M.Woodman – autorki świetnej książki „Świadoma kobiecość”

„Mamy przecież serca, i znajdują się one w naszych ciałach, a nasze ciała połączone są z naszymi instynktami. Dopóki pozwalamy na to, aby nasze głowy były odcięte od naszych ciał, jesteśmy w zmowie z szaleństwem naszych czasów, które próbuje uleczyć fizyczne choroby bez wprowadzania niezbędnych zmian psychicznych. Może nam się to nawet przejściowo udać, ale ciało i tak pokaże o co mu chodzi. Ciało nie kłamie. Przyjmuje w siebie ból, którego umysł nie jest w stanie znieść. W końcu i tak odrzuci płytkie pozory, które uniemożliwiają szczerą odpowiedź i wtedy narodzi się ona, powoli znajdzie swoją drogę we wnętrzu naszego ciała, dotrze do serca, i wyrazi się w prawdziwej reakcji.” Marion Woodman

Refleksje uczestników
 • Dopiero u Ciebie tak naprawdę uświadomiłam sobie, że z ciałem można "porozmawiać" na wiele innych tematów. Że mogę je zapytać o to, jaka jestem w relacjach, w rolach, które przyjmuję i w pragnieniach, które we mnie drzemią. Jeśli chodzi właśnie o to wzbogacanie, to bardzo przyjemnym doświadczeniem było dla mnie wchodzenie w ruch innej osoby, które wykonywałyśmy przy okazji któregoś ćwiczenia. Miałam wrażenie, że moje ciało jest mile zaskoczone - jakbym zjadła coś, czego nigdy wcześniej nie próbowałam:) I pewnie tak jest, że poszerzając spektrum ruchu, poszerzamy spektrum swoich reakcji.

  Marysia Wieczór Inspiracji
 • Odkrywanie nowego ruchu jest dla mnie fascynujące. Przełamywanie schematów ruchowych i wypróbowywanie nowego ruchu działa mocniej niż się spodziewałam i na moje ciało i na emocje. Czuję, że to, co w sobie noszę zostało wstrząśnięte, zamieszane i ma teraz inną , świeżą jakość

  Uczestniczka Treningu Świadomości
 • Dzięki warsztatom mogłam poczuć, że moje ciało zawsze i bez względu na wszystko jest moim największym sprzymierzeńcem. Zmienił się nie tylko mój stosunek do samej siebie, ale i do innych ludzi. Nie będzie przesadą, jeżeli powiem że po Treningu czuję się bardziej osadzona w świecie i mam w sobie o wiele więcej radości.

  Uczestniczka Treningu Świadomości
GALERIA

Szczegóły

Start:
6 kwietnia 18:30
Koniec:
25 maja 19:45