Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Wieczór inspiracji – temat pojawi się wkrótce 🙂

19 kwietnia 17:00 - 19:00

kwiecień

192020

SZCZEGÓŁY

GODZINY: 17:00-19:00

KONTAKT I ZAPISY:
kontakt@agasokolowska.com
604 537 533

KOSZT: 80 zł

W razie rezygnacji wpłaty są zwracane do 2 tygodni przed wieczorem inspiracji.

NR KONTA: Off Words Agnieszka Sokołowska
09 1050 1025 1000 0092 2127 9707

MIEJSCE:

AnyaJoga
Warszawa, ul. Krasińskiego 35A


FORMULARZ ZGŁOSZENIA:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną lub telefoniczną informacji o warsztacie od OFF WORDS Agnieszka Sokołowska

Z radością zapraszam na kolejny wieczór inspiracji.

„Tylko wtedy kiedy się otwieram i słucham ciała, pozwalam odpuszczać to, że myślę, że wiem kim jestem, pozwalam na przestrzeń i ciszę, mogę czuć i wpuścić nieznane, które przynosi głębię i większe rozumienie”. M. Tufnell .

Ciało to Twój pierwszy dom, dom w którym mieszkasz od pierwszego do ostatniego oddechu. Zaczynając słuchać i czuć, co dzieje się w ciele nawiązujesz ze sobą żywy i pełen odkryć kontakt.

Doświadczymy w ruchu i tańcu jak bardzo ruch połączony jest z układem nerwowym i jak różne jego jakości, intencje i sekwencje mogą być pomocne w codziennym życiu. Zatańczymy sami i w grupie – jak będziemy potrzebowali. Jak zawsze będzie można angażować się w zgodzie ze sobą. Będę dzielić się w ruchu wiedzą z zakresu somatyki po szkoleniu, w którym biorę udział u dr Marthy Eddy. Wieczór jest zarówno dla osób, które chcą się zorientować, o co chodzi w praktyce świadomego ruchu Laban Bartenieff i BodyMindDancing, jak i dla osób, które wcześniej ją już poznały.

Co możesz poznać podczas wieczoru inspiracji?

Wieczory inspiracji opierają się na podejściu Laban Bartenieff, podejściu somatycznym rozwijanym przez dr Marthę Eddy i elementach terapii tańcem i ruchem, które są wykorzystywane w transformowaniu różnych życiowych sytuacji i rozwoju poprzez praktykę świadomego ruchu. Język ruchu i zmiana ruchowych wzorców buduje relacje ze sobą i innymi, dzięki świadomości poruszającego się ja (self).

Refleksje uczestników
  • Dopiero u Ciebie tak naprawdę uświadomiłam sobie, że z ciałem można "porozmawiać" na wiele innych tematów. Że mogę je zapytać o to, jaka jestem w relacjach, w rolach, które przyjmuję i w pragnieniach, które we mnie drzemią. Jeśli chodzi właśnie o to wzbogacanie, to bardzo przyjemnym doświadczeniem było dla mnie wchodzenie w ruch innej osoby, które wykonywałyśmy przy okazji któregoś ćwiczenia. Miałam wrażenie, że moje ciało jest mile zaskoczone - jakbym zjadła coś, czego nigdy wcześniej nie próbowałam:) I pewnie tak jest, że poszerzając spektrum ruchu, poszerzamy spektrum swoich reakcji.

    Marysia Wieczór Inspiracji
  • Odkrywanie nowego ruchu jest dla mnie fascynujące. Przełamywanie schematów ruchowych i wypróbowywanie nowego ruchu działa mocniej niż się spodziewałam i na moje ciało i na emocje. Czuję, że to, co w sobie noszę zostało wstrząśnięte, zamieszane i ma teraz inną , świeżą jakość

    Uczestniczka Treningu Świadomości
  • Dzięki warsztatom mogłam poczuć, że moje ciało zawsze i bez względu na wszystko jest moim największym sprzymierzeńcem. Zmienił się nie tylko mój stosunek do samej siebie, ale i do innych ludzi. Nie będzie przesadą, jeżeli powiem że po Treningu czuję się bardziej osadzona w świecie i mam w sobie o wiele więcej radości.

    Uczestniczka Treningu Świadomości
GALERIA

Szczegóły

Data:
19 kwietnia
Czas:
17:00 - 19:00