Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

ŚNIENIE I MOC INTENCJI – NOC INSPIRACJI

17 marca 21:00 - 18 marca 07:00

MARZEC172023

SZCZEGÓŁY

GODZINY: 21.00-7.00

KOSZT: 370zł przy wpłacie do 14.02. Później 420zł . Jeśli kwota wpłaty stanowi przeszkodę w udziale, proszę o kontakt, poszukamy rozwiązania. Wpłaty są zwracane do 14.02.23

WPŁATA NA KONTO: Wytańczając Życie Agnieszka Sokołowska, 09 1050 1025 1000 0092 2127 9707, tytułem: “Imię i nazwisko, Moc intencji”

MIEJSCE: sala w Anya Joga, Krasińskiego 35A, Warszawa

FORMULARZ ZGŁOSZENIA:

Śnienie i moc intencji – noc inspiracji – Warszawa, 17.03.23

warsztat inspirowany: doświadczeniami A.Mindella, procesem kreatywnym, językiem ruchu oraz technikami świadomego śnienia.

Z radością zapraszam na całą noc inspiracji, którą poprowadzimy razem z Sylwią Lewczuk.

Chcesz zajrzeć w nietypowy i zaskakujący sposób w nurtujący Ciebie sen, wyobrażenie?

Odwiedzić je w ruchu, nie jedynie poznawczo przez umysł? Poszukać wskazówek, znaczenia, kierunku, z otwartością na to, co się przed Tobą odkryje?

Śnimy na progu. Już prawie mamy dostęp do czegoś. Od czasu do czasu przychodzą sny z powiązane są z naszą życiową ścieżką.

Będziemy stwarzać przestrzeń, by pojawiła się energia, w której są Twoje potencjały, moce, coś co buduje Ciebie i dzięki czemu możesz wnosić do świata to, co zgodne z Twoją Duszą/esencją/misją/sercem.  Różnie można to nazywać. Nie będziemy pracować z żadnym systemem wierzeń, poza tym, że z każdym człowieku istnieją aspekty duchowe i energie życia, które przepływają i mogą być zaproszone, pielęgnowane lub transformowane, pożegnane.

Co się będzie działo?

Zatańczymy, rozgrzejemy się różnymi barwami języka ciała, popracujemy kreatywnie z wybranym snem/wyobrażeniem z Agnieszką, a następnie doświadczymy świadomego śnienia prowadzonego przez Sylwię , a tam na granicy świadomego czuwania i snu uzmysłowisz sobie, że śnisz i jest w Tobie część, która chce być świadoma.

To właśnie w tym momencie będziesz mieć szansę doświadczyć wizji, która da Ci obrazy, dźwięki z nieświadomości z informacją od Twojej esencji/duszy. Być może otrzymasz jakąś wskazówkę, która pojawi się w odpowiedzi na zadawane pytania podczas świadomego śnienia.

Nad ranem podsumujemy w ruchu i słowie nocny proces złożony z dwóch części: warsztatowej i świadomego śnienia, by uchwycić, jaki rodzaj ruchu, energii, myśli prowadzi Cię do realizowania potencjału, wizji Ciebie w świecie – choć może to górnolotnie brzmi, ale o chodzi o coś naprawdę istotnego: o stawanie się tym, kim się JEST 😊

Ważne, by wiedzieć i czuć, jaki rodzaj ruchu, myśli i działania wspiera Ciebie nie tylko podczas śnienia, ale i w codzienności.

KILKA ZDAŃ O SYLWI LEWCZUK

Psycholożka, trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem. Na co dzień terapeutycznie wspiera ludzi w ich rozwoju, zaprowadzaniu w życiu pozytywnych zmian i szukaniu ich własnej drogi życiowej. Jej podejście do pracy z ludźmi jest holistyczne, gdzie priorytetem jest zintegrowanie psychiki, emocji, ciała i duchowości człowieka, aby osiągnął stan wewnętrznej równowagi. Prowadzi szereg warsztatów obejmujących medytację, świadomą pracę z ciałem i językiem ruchu, pracę z seksualnością oraz pracę z transformacją wewnętrzną. Autorka warsztatów Moc Kobiecości. Jej pasją jest taniec i ruch intuicyjny, rozwój duchowy i kontakt z naturą.

https://www.psycholog-bialapodlaska.pl/

lewczuk.sylwia@wp.pl

https://www.facebook.com/drogadoharmonii

CO DAJE BUDZENIE KREATYWNEJ ENERGII SNÓW?
Warsztaty inspiracji opierają się na języku ruchu,  podejściu somatycznym rozwijanym przez dr Marthę Eddy, kreatywnej inspiracji i elementach terapii tańcem i ruchem, które są wykorzystywane w transformowaniu różnych życiowych sytuacji i rozwoju poprzez praktykę świadomego ruchu. Język ruchu i zmiana ruchowych wzorców buduje relacje ze sobą i innymi, dzięki świadomości poruszającego się ja (self).

Praktykowanie ruchu, tańca, śpiewu, muzyki pozwala poszerzyć rozumienie siebie o perspektywę tego, co wyraża się poprzez ciało, tego, co bezpośrednio do Ciebie mówią emocje, obrazy, sny, Twoja esencja, którą można nazwać Duszą lub Twoim Ja.

Tworzę już od kilkunastu lat warsztaty i mocno czuję, że energia zbiorowej świadomości i nieświadomości i tego, co głęboko w środku tka między nami nici porozumienia. Otwiera przestrzenie, których samemu/ej nie sposób zgłębić.