Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

WYTAŃCZYĆ I WYŚPIEWAĆ MARZENIA – warsztat dwóch Przyjaciółek

13 stycznia 11:30 - 17:00

styczeń132024

SZCZEGÓŁY

GODZINY: od 11.30-17.00  w sobotę

KOSZT: 450 zł przy wpłacie do 15.12.23. Później 530 zł . Jeśli kwota wpłaty stanowi przeszkodę w udziale, proszę o kontakt, poszukamy rozwiązania. Wpłaty są zwracane do 28.12.23

WPŁATA NA KONTO: Wytańczając Życie Agnieszka Sokołowska, 09 1050 1025 1000 0092 2127 9707

MIEJSCE: Anyajoga, ulKrasińskiego 35 A, Warszawa

FORMULARZ ZGŁOSZENIA:

Z radością zapraszam na warsztat, który poprowadzę razem z moją Przyjaciółką Martą Piotrowską. Otworzymy przestrzeń na spotkanie i wzmocnienie marzeń, które potrzebują zasilenia, by mogły odżywać w codziennym życiu.

Zaczniemy przywitaniem i muzyką, którą zagra Marta. Będą z nami: gitara, ukulele hang drum, dzwonki koshi,  śpiewające misy, djembe.

Zaprosimy do części ruchowej podróży i zatańczymy  ze swoimi marzeniami. Zapraszam Cię jeśli wiesz, jakie są Twoje marzenia i zapraszam Cię, jeśli tego jeszcze nie wiesz, a chcesz odkryć w ruchu, tańcu. Czasem wiemy bardzo konkretnie, a czasem mamy obrazy, odczucia, intuicję.

Rozgrzejemy się różnymi jakościami ruchowymi i muzyką, by potem zanurzyć się w kreatywny proces odnajdywania, wzmacniania, tego co potrzebne na nadchodzący czas.

Odkryjesz, jaki rodzaj ruchu, śpiewu może wspierać urzeczywistnianie Twoich marzeń.

Będzie też czas na wspólny taniec, śpiew, medytację w intencji łączenia się z intuicją i wewnętrznym własnym prowadzeniem do marzenia. Zapraszamy wszystkich, którzy ciekawią się połączeniem ruchu, śpiewu, muzyki i chcą zatańczyć, zaśpiewać i twórczo zasilić się na Nowy Rok.

Kilka informacji o Marcie Piotrowskiej– psycholożka, muzykoterapeutka, trenerka improwizacji ruchu, od 20 lat tworzy programy rozwojowe i wspierające. Z radości kreacji przesiąknięta dźwiękami.

CO DAJE BUDZENIE ŚWIADOMOŚCI CIAŁA ?

Warsztaty inspiracji opierają się na języku ruchu, podejściu somatycznym rozwijanym przez dr Marthę Eddy, kreatywnej inspiracji i elementach terapii tańcem i ruchem, które są wykorzystywane w transformowaniu różnych życiowych sytuacji i rozwoju poprzez praktykę świadomego ruchu. Język ciała i zmiana ruchowych wzorców buduje relacje ze sobą i innymi na pełniejszym poziomie, autentyczną, wrażliwą, odważną.

Praktykowanie ruchu, tańca, śpiewu, muzyki, malowania, śnienia poszerza rozumienie siebie o perspektywę tego, co chce wyrazić się z głębi Twojej esencji, potrzeb, duszy.
Praktyka ucieleśnionego życia daje dostęp do siebie i może odblokować dużo życiowej energii, uwięzionej przez różne życiowe historie, który każdy za sobą niesie. Nie jest to tajemnicą, że żyjemy w świecie, który nie jest zbudowany w harmonii. W ruchu ta harmonia może powracać, jeśli da się sobie czas i odwagę zajrzenia do swego domu-ciała.

Tworzę już od kilkunastu lat warsztaty i mocno czuję, że energia zbiorowej świadomości i nieświadomości może tkać między nami nici porozumienia, szczególnie wtedy, kiedy jesteśmy różni i we wzajemnym szacunku. Otwierają się wtedy przestrzenie, których samemu/ej nie sposób zgłębić.

Szczegóły

Data:
13 stycznia
Godzina:
11:30 - 17:00
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Anya Joga
Krasińskiego 35 A
Warszawa, 01-784 Poland
+ Google Map