Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

DANCING LIFE- WARSZTAT i FILM ANNY HALPRIN

1 października 11:00 - 16:00

PAŹDZIERNIK12022

SZCZEGÓŁY

GODZINY: 11.00-16.00

KOSZT: 320zł przy wpłacie do 28.08. Póżniej 400zł . Jeśli kwota wpłaty stanowi przeszkodę w udziale, proszę o kontakt, poszukamy rozwiązania. Wpłaty są zwracane do 28.08.2022

WPŁATA NA KONTO: Wytańczając Życie Agnieszka Sokołowska, 09 1050 1025 1000 0092 2127 9707, tytułem: “Imię i nazwisko, Dancing Life”

MIEJSCE: sala w Anya Joga, ks. Teofila Boguckiego 1A, blisko Arkadii

FORMULARZ ZGŁOSZENIA:

“Ruch  skrywa w sobie możliwość przenoszenia nas do domu, w którym mieszka dusza”. Anna Halprin
Z radością zapraszam do Warszawy i nowej, pięknej sali blisko centrum w Anya Joga na 5-godzinny warsztat połączony z filmem Dancing Life Anny Halprin.

Tytuł odnalezionego filmu jest taki sam jak nazwa mojej strony. Poczułam się szczęśliwie zaskoczona i połączona.

—————-
Program spotkania:
—————-
– Puszczę fragmenty niezwykłych nagrań fragmentów warsztatów  prowadzonych przez Annę Halprin, które wybrałam i ułożyłam w logikę naszego warsztatu:
Movement/Feeling Process, The 3 Levels of Awareness, The Psychokinetic Visualization Process
– Nagrania przepleciemy pogłębionym doświadczeniem w ruchu i tańcu.
– Będzie rozgrzewka i podróż od ciała do umysłu i odwrotnie.
– Połączenie z intuicją, myśleniem prawopółkulowym, by usłyszeć i odkryć, to co z głębi Twojej Istoty chce się wypowiedzieć w ruchu, rysunku.
– Proces kreatywny z odkrytą przez Ciebie dwoistością, dualnością lub przeciwieństwem  – tym, co przyjdzie w tego dnia w bezpiecznej atmosferze i w oparciu o naturalne etapy procesu twórczego.

– Połaczymy się ze sobą w Wytańczaniu Życia, ale i z Duchem – Tańczącej Kobiety, twórczyni Life-Art process, autorki książki Uzdrowienie przez taniec. Kobiety, które tańczyła mając ponad 100 lat.

UWAGA!

Fragmenty filmu są w języku angielskim, nieskomplikowanym 🙂

Warsztat będzie bazował zarówno na filmie jak i na podejściu Laban Bartenieff i Body Mind Dancing, które są wykorzystywane w transformowaniu różnych życiowych sytuacji i rozwoju poprzez praktykę świadomego ruchu.

Czego jeszcze możesz się spodziewać podczas warsztatu?
Anna Halprin mówiła, że taniec jest po to, by osiągać coś realnego w życiu. Będziemy podążać w tym kierunku 🙂

Dzienne i wieczorne warsztaty inspiracji opierają się na języku ruchu,  podejściu somatycznym rozwijanym przez dr Marthę Eddy, kreatywnej inspiracji i elementach terapii tańcem i ruchem, które są wykorzystywane w transformowaniu różnych życiowych sytuacji i rozwoju poprzez praktykę świadomego ruchu. Język ruchu i zmiana ruchowych wzorców buduje relacje ze sobą i innymi, dzięki świadomości poruszającego się ja (self).