Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

DANCING LIFE- WARSZTAT i FILM ANNY HALPRIN

28 maja 11:00 - 16:00

MAJ282022

SZCZEGÓŁY

GODZINY: 11.00-16.00

KOSZT: 320zł przy wpłacie do 28.03. Póżniej 400zł . Jeśli kwota wpłaty stanowi przeszkodę w udziale, proszę o kontakt, poszukamy rozwiązania. Wpłaty są zwracane do 10.04.2022

WPŁATA NA KONTO: Wytańczając Życie Agnieszka Sokołowska, 09 1050 1025 1000 0092 2127 9707, tytułem: “Imię i nazwisko, Dancing Life”

MIEJSCE: Centrum w Ruchu, Wawerskie Centrum Kultury, nieopodal stacji kolejki Warszawa Międzylesie

FORMULARZ ZGŁOSZENIA:

“Ruch  skrywa w sobie możliwość przenoszenia nas do domu, w którym mieszka dusza”. Anna Halprin
Z radością zapraszam do Warszawy i pięknej sali Centrum w Ruchu na 5-godzinny warsztat połączony z filmem Dancing Life Anny Halprin.
Tytuł odnalezionego filmu jest taki sam jak nazwa mojej strony. W pełni zaskoczona poczułam się mocno poruszona i ten tytuł stał się tytułem warsztatu.
—————-
Program spotkania:
—————-
– Puszczę fragmenty niezwykłych nagrań warsztatów i wspomnień prowadzonych przez Annę Halprin, które wybrałam i ułożyłam w logikę naszego warsztatu z 375-minutowego oceanu skarbów.
– Nagrania przepleciemy pogłębionym doświadczeniem w ruchu i tańcu.
– Będzie rozgrzewka i podróż od umysłu do ciała i od ciała do emocji i uchwycenie swojego procesu w TERAZ, by zbliżyć się do siebie.
– Stworzenie swojego autoportretu na dziś, wzmocnienie intencji dla siebie i dla innej bliskiej osoby oraz stworzenie wspólnego rytuału w intencji, którą wspólnie wykreujemy.
– Połaczymy się ze sobą w Wytańczaniu Życia, ale i z Duchem – Tańczącej Kobiety, twórczyni Life-Art process, autorki książki Uzdrowienie przez taniec. Kobiety, które tańczyła mając ponad 100 lat.
– Obejrzymy na pewno ok 60-70min materiału a w nim tytuły: Collective energy, Movement Rituals, Self – portrait, Planetary dance, Journey into spirituality
UWAGA!
Fragmenty filmu są w języku angielskim, nieskomplikowanym 🙂

Warsztat będzie bazował zarówno na filmie jak i na podejściu Laban Bartenieff i Body Mind Dancing, które są wykorzystywane w transformowaniu różnych życiowych sytuacji i rozwoju poprzez praktykę świadomego ruchu.

Czego jeszcze możesz się spodziewać podczas warsztatu?
Anna Halprin mówiła, że taniec jest po to, by osiągać coś realnego w życiu. Będziemy podążać w tym kierunku 🙂

Dzienne i wieczorne warsztaty inspiracji opierają się na języku ruchu,  podejściu somatycznym rozwijanym przez dr Marthę Eddy, kreatywnej inspiracji i elementach terapii tańcem i ruchem, które są wykorzystywane w transformowaniu różnych życiowych sytuacji i rozwoju poprzez praktykę świadomego ruchu. Język ruchu i zmiana ruchowych wzorców buduje relacje ze sobą i innymi, dzięki świadomości poruszającego się ja (self).