Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

KREATYWNA ENERGIA ŻYCIA I SNÓW

3 grudnia 16:00 - 21:30

grudzień

32022

SZCZEGÓŁY

GODZINY: 16.00-21.30

KONTAKT I ZAPISY:
kontakt@agasokolowska.com
604 537 533

KOSZT: 370 zł w przypadku płatności do 29.10.22 (5.5 godziny warsztatu , cudownej muzyki, nastrojowego śpiewu na żywo, tańca i tkania opowieści ze snów). W przypadku płatności po tym terminie 470zł.  Miejsce rezerwuje wpłata, jest ona zwrotna do 29.10.22. W przypadku trudnej sytuacji finansowej, a dużej chęci wzięcia udziału w warsztacie, proszę o kontakt ze mną – 604 537 533

REZERWACJA MIEJSCA: Rezerwacja udziału w warsztacie odbywa się przez zgłoszenie drogą e-mail lub poprzez formularz . Aby wziąć udział w warsztacie ważna jest otwartość na doświadczanie i zaciekawienie sobą i drugim człowiekiem. Pracujemy w atmosferze, że nikt nic nie musi, że nie ma złego ani dobrego ruchu, dźwięku, póki nikomu on nie szkodzi.

NR KONTA: Wytańczając Życie Agnieszka Sokołowska
09 1050 1025 1000 0092 2127 9707

MIEJSCE:

Anya Joga , ks T.Boguckiego 1A, Warszawa


FORMULARZ ZGŁOSZENIA:

03.12.22 sobota , 16.00-21.30 

Z radością zapraszam na warsztat, który poprowadzę razem z Anną Ostafil. Otworzymy przestrzeń na pierwsze z cyklu spotkanie z twórczą energią, która potrzebuje inspiracji i zasilenia, by mogła odżywiać w codziennym życiu.

To zawsze ważne, a szczególnie, kiedy mniej słońca, kolorów i kiedy dajesz z siebie innym.

Czas kiedy można się nie starać, być, puścić lewopółkulowe myślenie i wejść w proces przy bezpiecznym prowadzeniu i strukturze wieczoru regeneruje, balansuje układ nerwowy i mimo, że wymyka się tradycyjnej logice, to porządkuje procesy poznawcze, bo łagodzi napięcia i ciekawi bezwysiłkowo.

Do czego zapraszamy?

Zaczniemy przywitaniem i muzyką, którą zagra Ania. Zabrzmią ukulele, flet, bęben szamański, misy tybetańskie i kryształowe, gongi, dzwony rurowe i dzwonki wietrzne.  Ania zagra również na indyjskim harmonium. Zaprosi do delikatnego otworzenia swojego głosu, aby poczuć jak to jest, gdy nasze ciało staje się instrumentem, staje się wibracją.

 

Zaśpiewamy lub posłuchamy kilku pieśni/mantr i delikatnie poruszymy się znajdując wygodne miejsce dla siebie. A w nim:

 

Inspirując się mądrością zbiorową damy czas na wspólne opowiedzenie kilku snów lub wyobrażeń, marzeń. Damy głos wewnętrznemu krajobrazowi wyobraźni.

 

Uwaga – nikt nie będzie musiał opowiadać, może opowie fragment, może kilka słów. Będziemy to kształtować spotkanie, by nic nie wymuszać, bo kreatywność tego nie znosi.

Będziemy móc, ciekawić się i wpuszczać oddech w ograniczenia i dalej się ciekawić. Muzyka i śpiew Ani i prowadzenie Agi będzie się przenikać.

 

Po tej części zaprosimy do części ruchowej podróży i zatańczymy z wybranymi elementami, obrazami ze snów, wyobrażeń.  Poszukasz wskazówki, znaczenia, kierunku, z otwartością na to, co się przed Tobą odkryje w tańcu, muzyce, śpiewie.

Odkryjesz, jaki rodzaj ruchu może prowadzić w kierunku głębszego odczucia i zrozumienia przesłania snu na ten moment dla Ciebie.

Na koniec będzie czas na wspólny taniec, śpiew, medytację w intencji pielęgnowania kreatywnej energii życia i łączenia się z intuicją i wewnętrznym własnym prowadzeniem po krajobrazie emocji, myśli, relacji wewnętrzno-zewnętrznych.

DLA KOGO

Zapraszamy wszystkich, którzy ciekawią się połączeniem ruchu, emocji, myśli, śpiewu, muzyki i chcą się zainspirować, odpocząć, twórczo zasilić w jesiennym czasie.

Tworzę już od kilkunastu lat warsztaty i mocno czuję, że energia zbiorowej świadomości, ale też i tego, co głęboko w środku tka między nami nici porozumienia i otwiera przestrzenie, których samemu/ej nie sposób zgłębić.

Praktykowanie ruchu, tańca, śpiewu, muzyki pozwala poszerzyć rozumienie siebie o perspektywę tego, co wyraża się poprzez ciało, tego, co bezpośrednio do Ciebie mówią emocje, obrazy, sny, Twoja esencja, którą można nazwać Duszą lub Twoim Ja.

KILKA ZDAŃ O ANNIE OSTAFIL, KTÓRA ZAGRA I ZAŚPIEWA WSPÓŁTWORZĄC ENERGIĘ :

Jestem pedagogiem i kulturoznawcą, założycielką Wyspy Sensu, instruktorem Terapii Ekspresyjnych i Technik Relaksacyjnych. Ukończyłam 4-stopniowy Kurs Terapeutycznego Oddziaływania Wibracjami Mis Dźwiękowych wg przekazu himalajskiego oraz szkolenie z terapeutyzacji gongami. Z archaicznymi instrumentami i głosem pracuję od 2016r., prowadząc relaksacyjne kąpiele w dźwiękach, koncerty mantr, indywidualne masaże dźwiękiem mis i gongów, warsztaty Ananda-Nada jogi oraz autorskie medytacje z dźwiękiem głosu.
Do pracy z wibracją dźwięku szczególnie zainspirował mnie kontakt z wybitnymi nauczycielkami: Shirlie Roden, Olgą Szwajgier i Komalą Sunder Amorim.
Gram na ukulele oraz harmonium, śpiewam pieśni z różnych kultur, szczególnie mantry i medicine songs.
Praca z terapeutycznym dźwiękiem jest dla mnie pomostem między światem fizycznym a duchowym; otwiera na doświadczenie sacrum, na możliwość połączenia ze Źródłem.
Więcej zdjęć z wydarzeń oraz nagrań znajdziesz na moim profilu Instagram.

www.wyspasensu.pl

www.instagram.com/wyspa_sensu_soundhealing

www.facebook.com/wyspasensu

Refleksje uczestników
 • To były piękne zajęcia- pełne spokoju, głębi i przestrzeni. Ruch wymyka się słowom. Były naraz i struktura i merytoryka i bliskość i delikatność. Bardzo dużo dla siebie z tego wzięłam, znalazłam obszary mocne i znalazłam takie do zaopiekowania. Ciekawe było połączenie ruchu i możliwości rysowania. Różne bodźce-opowieść o tym samym. Spotkanie kobiet. Piękno. Bezpieczeństwo. Zaufanie. Bardzo dziękuję za prowadzenie.

  Iwona Grupa wytańczając język ciała
 • Gdy zdecydowałam się na warsztaty nie wiedziałam co mnie czeka. Czułam intuicyjnie, że to będzie ciekawa, nowa podróż w nieznane zakątki mnie samej. I nie pomyliłam się. Agnieszka poprowadziła nas piękną, delikatną drogą do nas samych. Droga prowadzi przez odczuwanie ciała, oddech, czuły, subtelny, niewymuszony swój ruch. Nic nie musisz, ruszasz się bo chcesz, bo czujesz, że to Ty. Budzą się emocje dawno nie poruszone, zaklęte w dawnych zamrożeniach wstydu, lęku, porównywania z innymi lub uśpionej, zdziwionej radości bycia  dzieckiem, ze sobą i w sobie. Przypływ i odpływ, zdziwienie i radość nowości. To jest  subtelny proces, który się toczy przez cotygodniowe spotkania z piękną muzyką w tle.  Osoby, które też uczestniczą w tej drodze są świadkami przemian. Nasz ruch, emocje, chwila rozmowy po tańcu otwiera na wspólne przeżywanie wzajemnych odczuć i wrażeń. I nagle te obce kobiety z grupy, tańczące obok stają się jak siostry we wspólnym domu. Mamy tak samo, jesteśmy odkrywcami siebie, swoich ciał i połączeń między ruchem, emocjami, myślami. I nie jestem w tym sama, mogę wyjść z ukrycia i pokazać innym, światu jaka jestem świadoma, pełna i kompletna. Jak mamy podobnie, ze swoimi lękami i radościami, jak inspirujemy się w drodze do siebie.  Twój ruch jest moim, moja emocja mieszka w Twoim ciele. Zamknięte oczy już nie są potrzebne by czuć siebie.  Ciało to Ty. Przepływ, ruch, fala szczęścia , harmonia  energii od stóp do głowy, wzajemność, wspólnota uśmiechu i spojrzeń.   To wzruszenie pozostaje na zawsze w świadomości i daje poczucie niesamowitej siły i prawdy o sobie i świecie . Dziękuję.

  Świadoma, tańcząca babcia Magda Grupa wytańczając język ciała
 • W pewnym momencie ciało posyła własne “myśli”, ponieważ wiele rzeczy pamięta i nosi w sobie wiele rozwiązań. Ten rodzaj poznania moim zdaniem jest głębszy, gdyż od razu doświadczam zmiany! Mam wrażenie, że podczas pracy z ciałem zachodzi proces składania w całość, a w efekcie doznanie spokoju. Mam poczucie lekkości ciała i elastycznego jak guma kręgosłupa, który jeszcze 3 msc temu wydawał się sztywnym palem. Po zajęciach z ruchowymi wzorcami rozwojowymi pierwszy raz doświadczyłam nieporównywalnego z niczym doświadczenia wolności i nieograniczonych możliwości. Zdałam sobie sprawę, że to, czego w sobie nie akceptuję, bo wydaje mi się gorsze, jest mi tak naprawdę niezbędne i potrzebne. Doświadczenia z zajęć przekładają się bezpośrednio na konkretne sytuacje w życiu. Pomaga w tym podejście Labana z tematami takimi jak: wysiłek-regeneracja, wewnątrz-zewnątrz, stabilność-mobilność, zadaniowość-ekspresja. Każdy może przypisać im swoje znaczenia i ta inna perspektywa jest zawsze ciekawa

  uczestniczka Treningu Świadomości i Grupy wytańczając język ciała
 • Dostałam nowe narzędzie i wiedzę dotyczącą pracy z ciałem od innej strony niż zazwyczaj się tym zajmuję. Mam możliwość obserwacji jak analiza ruchu wpływa na moje grupy i na mnie samą. Biorę świadomość bogactwa i różnorodność jakości ruchowych, przyjemność poruszania się w kategoriach BF w kontakcie z ciałem, możliwość twórczej pracy ze swoimi trudnościami i pytaniami poprzez kategorie LBMS”, „Technika Bartenieff zdecydowanie wpływa na umiejętność bycia w ruchu i mój sposób prowadzenia zajęć”, „Nie wymyślałam ruchu, mogłam być ze sobą w kontakcie, spontanicznie, ale ze świadomością. To taki inny rodzaj przyjemności, przyjemności z bycia w CAŁOŚCI, z myślami, emocjami i ciałem

  Zanurzenie w analizę ruchu R.Labana
KILKA ZDJĘĆ Z WARSZTATÓW

Miejsce

Anya Joga
ks. Teofila Boguckiego 1A
Warszawa, 01-508 Poland
+ Google Map