Trenerki/rzy języka ruchu i świadomej pracy poprzez ciało

Achinger-Duraj Joanna

Kraków

Trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem, instruktorka tańca terapeutycznego oraz ruchu rozwijającego wg. Weroniki Sherborn. Budowanie samoświadomości poprzez ciało i ruch dla kobiet i mężczyzn, kobiet w ciąży, mam, rodziców i dzieci, w duchu szerzenia połączenia ciało-umysł-serce-wspólnota-natura w życiu codziennym.

Facebook: zestrojeniewruchu
tel: 605 031 091

Berendt Joanna

Warszawa

Trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem , certyfikowana trenerka i mediatorka NVC, coachka ICF PCC, trenerka Resonant Healing i Pozytywnej Neuroplastyczności. Pasjonatka życiem, z którego nieustannie czerpie garściami pochylając się nad mikromometami dobra, doceniając to, co jest, wsłuchując się w mądrość ciała. Marzy o świcie, w którym głos każdego (bez względu na wiek, kompetencje czy dostęp do władzy) jest słyszany i brany pod uwagę i na rzecz takiego świata działa.

WWW: NVC Coaching | Joanna Berendt
Facebook: NVCCoaching

Cichoń Joanna Łucja

Kraków

Pedagożka Gestalt, tancerka i śpiewaczka ludowa, trenerka język ruchu w podejściu Laban/Bartenieff Movement System, prowadzi warsztaty świadomej pracy ciałem wykorzystując uzdrawiającą moc tradycji, korzeni, obrzędów przejścia, tańca i śpiewu.

Facebook: laloba.tanczacazwilkami
Intagram: w_rytmie_zycia
tel: 780 098 725

Głasek Aga

Garwolin, Warszawa

Trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem, fascynatka 5Rytmów. Tańczy od dziecka. Stosuje w pracy ujęcie holistyczne oraz komponenty Laban/Bartenieff Movement System (LBMS) z technikami terapii tańcem i ruchem. Od 14 lat edukatorka dzieci, młodzieży i dorosłych. Tworzy bezpieczne przestrzenie do rozwoju. Podąża za potrzebami uczestników. Pracuje grupowo i indywidualnie. Pisze wiersze, maluje.

Facebook: Agnieszka Głasek
email:
aga_glasek@o2.pl
tel. 604-377-786

Grymowicz Agnieszka

Warszawa

Trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem w podejściu Laban/Bartenieff Movement System z elementami Terapii Tańcem i Ruchem, artystka, fotografka, praktyczka masażu dźwiękiem wg metody Petera Hessa. Warsztaty rozwojowe łączące świadomy ruch z procesem twórczym.

email: agnieszkagrymowicz@op.pl
tel: 602 758 317

Janik Dorota

Kraków/Warszawa/online

Trener języka ruchu i świadomej pracy z ciałem w podejściu Laban Bartenieff Movement System z elementami terapii tańcem i ruchem, Erickson Professional Coach i terapeuta TSR (w procesie certyfikacji), studentka psychologii na SWPS, konsultant i trener biznesu, tłumacz przysięgły języka angielskiego, wykładowca UJ, autor projektu „Ludzka Strona Biznesu”. Prowadzę sesje indywidualne oraz warsztaty grupowe w języku polskim i angielskim.Na co dzień współpracuję z wieloma korporacjami międzynarodowymi, klientami polskimi i zagranicznymi.

www.dorotajanik.com, www.amdream.pl
FB: ludzkastronabiznesuDorotaJanik
FB (EN): TheHumanSideofBusiness
email: kontakt@dorotajanik.com
tel: 601 688 568

Kamińska Magdalena

Bielsko-Biała i okolice /online

Trenerka Języka Ruchu w ujęciu Laban/Bartenieff Movement System z elementami terapii tańcem i ruchem oraz świadomej pracy z ciałem. Doświadczyła na sobie transformującej mocy języka ruchu i chce przekazać ją dalej. Sesje i warsztaty indywidualne oraz grupowe. W wolnych chwilach fotografka, początkująca malarka oraz entuzjastka życia.

Facebook: cialotkalnia
email: cialotkalnia@gmail.com
tel. 662064586

Koczwara Katarzyna

Cieszyn

Trenerka języka ruchu w podejściu Laban Bartenieff Movement System z elementami terapii tańcem i ruchem, psychodietetyk. Prowadzi warsztaty rozwojowe dla dorosłych, zajęcia z tańca intuicyjnego z elementami budowy świadomości ciała, zajęcia indywidualne. Gra na gongach i misach, prowadzi zajęcia medytacyjne i relaksacyjne.

Facebook: cialoczulosckasiak
Instagram: cialo_czulosc
email:  katarzyna.koczwara@gmail.com
tel. 609 753 590

Konfederak Marta

Łódź

Arteterapeutka, trenerka języka ruchu w podejściu Laban Bartenieff Movement System z elementami terapii tańcem i ruchem, studentka Somatyki w Tańcu i Terapii. Prowadzi warsztaty rozwojowe dla dzieci i dorosłych, grupy rozwojowe, zajęcia indywidualne.

WWW: cialoczuli.pl
email: cialoczuli@gmail.com
tel: 667 409 204

Korycka-Sobotka Agnieszka

Warszawa

Trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem z elementami terapii tańcem w podejściu LBMS, terapeutka technik emocjonalnej wolności (ang. EFT), instruktorka tańca, reżyserka filmowa. Prowadzi warsztaty tematyczne dla kobiet i mężczyzn, sesje relaksacji w ruchu intuicyjnym oraz tańcu autentycznym. Oferuje również pracę indywidualną w formie ucieleśnionych rozmów głębokich.

WWW: podrozowanieglebokie.pl
Facebook:  PodrozowanieGlebokie
Instagram: aga_korycka
YouTube: @podrozowaniegebokie9020
email: Agnieszka.Korycka.uw@gmail.com
tel. 696 612 925

Kozłowska Aleksandra

Płock, Łódź, Warszawa

Psycholożka, seksuolożka kliniczna, coach, certyfikowana praktyczka masażu dźwiękiem, trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem z elementami terapii tańcem w podejściu LBMS, trenerka technik relaksacyjnych i medytacyjnych. Prowadzę sesje indywidualne oraz grupowe; warsztaty rozwojowe, regularne zajęcia świadomej pracy z ciałem i ruchem, taniec autentyczny, koncerty muzyki wibracyjnej, sesje medytacyjne, relaksacyjne, indywidualne masaże dźwiękiem.

Facebook: kamala.psychecialodusza
Instagram: kamala.psychecialodusza
email:  kamala.psychecialodusza@gmail.com
tel. 509 438 667

Lewczuk Sylwia

Biała Podlaska, online

Psycholożka, trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem, z elementami terapii tańcem w podejściu LBMS, tantrystka.

Prowadzę terapie indywidualne oraz warsztaty rozwojowe dla kobiet i mężczyzn, które pozwalają połączyć się z głębszymi aspektami siebie. Szczególną uwagę przykładam do rozwijania: samopoznania, autentycznego wyrażania siebie, kontaktu ze sferą duchową, seksualną i zintegrowania wewnętrznego.

Facebook: @drogadoharmonii
Instagram: The_harmony_by_sylvia
e-mail: lewczuk.sylwia@wp.pl
nr tel. 725 25 1000

Łowicka Dorota

Szczecin

Trenerka języka ruchu w podejściu Laban Bartenieff Movement System z elementami terapii tańcem i ruchem. Warsztaty i grupy rozwojowe dla młodzieży 16+ i dorosłych.

email: d.lowicka@op.pl
tel. 507 307 740

Manugiewicz Karolina

Kraków

Trenerka języka ruchu oraz świadomej pracy z ciałem w podejściu Laban/Bartenieff Movement System z elementami terapii tańcem i ruchem. Z wykształcenia jest psycholożką, od kilkunastu lat pracuje w dużych międzynarodowych firmach, gdzie na co dzień projektuje programy rozwojowe dla specjalistów i liderów. Prowadzi również warsztaty świadomej pracy z ciałem w środowisku biznesowym i NGOs. Uwielbia towarzyszyć ludziom w rozwoju. Sesje indywidualne i grupowe w języku polskim i angielskim.

email: karolina.a.manugiewicz@gmail.com
tel. 507898679

Materna Paulina

Warszawa/Rzeszów

Trenerka języka ruchu oraz świadomej pracy z ciałem w podejściu Laban/Bartenieff Movement System z elementami terapii tańcem i ruchem. Zafascynowana transformującymi możliwościami ruchu. Pracuje ze słowami jako redaktorka, bawi się także w teatr amatorski.

email: pamaterna1977@gmail.com
tel. 507 095 104

Najda Monika

Warszawa

Fizjoterapeutka, fizjoterapeutka uroginekologiczna, trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem. Pracuje głównie z dorosłymi kobietami indywidualnie i grupowo. Prowadzi sesje świadomego ruchu, technik relaksacyjnych oraz nauki automasażu dla par.

Facebook: fb.com/100075680755246/
Instagram: ClbDsC-si13
email: monika.najda@onet.pl
tel: 693 804 681

Nowak-Kawałowska Kasia

Warszawa

Coach w podejściu Zen Coachingu, hipnoterapeutka, absolwentka kursu terapii tańcem i ruchem w Instytucie DMT, mediatorka NVC, praktyk Masażu Dotyk Motyla oraz Soul Body Fusion®, obecnie w trakcie szkolenia Somatic Experiencing, metody leczenia objawów traumy oraz łagodzenia chronicznego stresu. Gojąco-rozwojowe procesy indywidualne i dla par, hipnoterapia w ucieleśnieniu, warsztaty dla dzieci i dorosłych budzące wewnętrznego tancerza, poszerzające świadomość ciała i ruchu, a także rozwijające umiejętności samokojenia, relaksacja dla kobiet w ciąży.

WWW: alalamani.pl
tel: 516 046 377

Ostafil Anna Wiktoria

Kraków

Pedagog, trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem LBMS, instruktorka tańca terapeutycznego oraz terapii ekspresyjnych i technik relaksacyjnych, absolwentka studium psychoterapii zorientowanej na proces (IPP), certyfikowana terapeutka dźwiękiem, masażystka holistyczna i tkanek głębokich. Warsztaty tańca intuicyjnego w podejściu LBMS, warsztaty rozwojowe z tańcem i otwieraniem głosu, medytacje w ruchu, medytacje z głosem, koncerty mis i gongów, sesje indywidualne, masaże, współpraca.

WWW:  bodymental.eu
Facebook: MagdaBodymental
Instagram: _bodymental_
email: magda.bodymental@gmail.com
tel.  795 109 070

Pniewska Beata

Lublin

Wieloletnia instruktorka jogi, trenerka języka ruchu w podejściu Laban Bartenieff Movement System z elementami terapii tańcem i ruchem, prowadzi warsztaty rozwojowe w podejściu LBMS z elementami terapii tańcem i ruchem.

Facebook: BadzPelniaBeataPniewska
email: bietap@gmail.com
tel. 660 300 677

Różańska-Kałużny Mariola

Warszawa

Trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem w podejściu łączącym Laban Bartenieff Movement System z technikami Terapii Tańcem i Ruchem. Od lat zafascynowana związkiem pomiędzy ciałem, ruchem, świadomością tych aspektów istnienia a odczuwaniem spokoju i zadowolenia w życiu oraz doświadczaniem sprawczości i mocy. W trakcie warsztatów wspiera nawiązywanie i rozwijanie relacji ze swoim ciałem w pełnym jego poszanowaniu i akceptacji tak aby usłyszeć jego prawdziwy głos i mądrość. Poszukiwaczka radości i lekkości w życiu, instruktorka jogi śmiechu.

Facebook: Moc Świadomego Ruchu
email: mrk167@wp.pl
tel. 509 030 988

Rutkowska Beata

Warszawa

Trenerka Języka Ruchu i świadomej pracy z ciałem, coach, trenerka umiejętności miękkich, tancerka. Uczy jak poprzez rozumienie języka ciała i emocji, odnajdywać drogę do siebie, swojej autentyczności i marzeń.

Oferuje ucieleśnione sesje coachingowe 1:1, sesje wspierające terapię werbalną, taniec terapeutyczny. Od kilku lat prowadzi zamknięte grupy rozwojowe dla kobiet Moc Autentyczności, otwarte warsztaty pracy z ciałem, warsztaty we współpracy z miejscami rozwojowo- terapeutycznymi, szkolenia wprowadzające z Języka Ruchu.

WWW: betirutkowska.com
Facebook: Beti Rutkowska:: Praca z Ciałem
Instagram: beti.rutkowska
tel. 600 005 188

Sadowska Magdalena

Sopot

Trenerka języka ruchu w podejściu Laban Bartenieff Movement System z elementami terapii tańcem i ruchem, psycholożka. Amatorka tańca Flamenco. Prowadzi rozwojowe warsztaty weekendowe i cykliczne w podejściu LBMS z elementami terapii tańcem i ruchem, koncentrujące się na zwiększaniu świadomości ciała, wyrażaniu emocji poprzez ruch, ekspresji i improwizacji w tańcu.

WWW: bodymental.eu
Facebook:  MagdaBodymental
Instagram: _bodymental_
email: magda.bodymental@gmail.com
tel. 795109070

Sancho Katarzyna

Lizbona, Poznań, online

Psycholożka i psychoterapeutka w trakcie procesu certyfikacji w Wielkopolskim Towarzystwie Psychoterapii Systemowej, terapeutka ACT, trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem w podejściu LBMS, absolwentka kursu Psychoterapii Tańcem i Ruchem, współzałożycielka Pracowni Psychologicznej Pomocnia w Poznaniu, artystyczna dusza od dzieciństwa związana z tańcem. Pracuje terapeutycznie i rozwojowo z osobami dorosłymi, młodzieżą i parami oraz prowadzi warsztaty rozwojowe.

WWW: pomocnia-poznan.pl/katarzyna-sancho
email: kasia.sancho@gmail.com
tel.  535 854 355

Skwierczyńska Aga

Warszawa

Trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem z elementami terapii tańcem w podejściu LBMS, trenerka umiejętności miękkich, psycholożka. Prowadzi sesje indywidualne oraz warsztaty grupowe dla osób, które chcą doświadczać więcej autentyczności, lekkości i radości, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

WWW: www.skwierczynska.pl
email: aga@skwierczynska.pl

 

Smagowicz Marta

Warszawa

Trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem, warsztaty rozwojowe w podejściu LBMS z elementami terapii tańcem i ruchem.

Facebook: PoruszenieMartaSmagowicz
email: msmagowicz@tlen.pl
tel.  696 434 787

Swacha Karolina

online

Terapeutka ustawien systemowych wg. Berta Hellingera, trenerka języka ruchu (LBMS) i świadomej pracy z ciałem w oparciu o techniki terapii tańcem i ruchem (DMT), facylitatorka jogi nidry, studentka astrologii. W poprzednim wcieleniu muzyk, tancerka, instruktorka tanca i facylitatorka/DJ Ecstatic Dance. Milosniczka odkrywania tajemnic ciala-ducha, praw natury i kosmosu, oraz tego jak ich polaczenie wspiera harmonijne relacje z zyciem, ze soba i z innymi 🙂
Sesje indywidualne i warsztaty grupowe online.

www.boonfied.com
Facebook:  Boonified.com
Email: karolina@boonified.com

 

 

Śpiewak Aneta

Wrocław

Psychoterapeutka integracyjna, praca z osobami dorosłymi indywidualna i grupowa z wykorzystaniem języka ruchu w podejściu LBMS oraz elementów pracy z ciałem i psychodramą.

WWW: anetaspiewak.pl
tel. 660 767 333

Tkaczewska Karolina

Warszawa

Psychoterapeutka, trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem. Prowadzi m.in.warsztaty rozwojowe w podejściu LBMS z elementami psychoterapii tańcem i ruchem.

WWW: pracowniadialogu.pl
email: karolina.tkaczewska@wp.pl
tel: 663 536 084

Trzaska Dorota

Warszawa

Psychoterapeutka humanistyczno-doświadczeniowa i terapeutka EMDR, trenerka języka ruchu w podejściu Laban Bartenieff Movement System z elementami terapii tańcem i ruchem, pracuję z osobami dorosłymi indywidualnie i grupowo, prowadzę zajęcia dla nauczycieli min. z Metody Gimnastyki Twórczej Rudolfa Labana w pracy z dziećmi.

WWW: znanylekarz.pl/dorota-trzaska-2/psychoterapeuta-psycholog/warszawa
email: dorota.trzaska2@gmail.com
tel: 725 447 789

Trzeciakowska Urszula

Warszawa

Psychoterapia Gestalt z elementami terapii tańcem i ruchem, warsztaty ruchowo-rozwojowe dla grup z upośledzeniem intelektualnym w stopniu lekkim

WWW: trzeciakowska.pl

Wołyniec Aleksandra

Gdynia

Psycholog, trenerka Języka Ruchu i świadomej pracy z ciałem z elementami terapii tańcem i ruchem. Indywidualna i grupowa praca z dorosłymi oraz młodzieżą 12+.

email: ciałoporuszenie@gmail.com
tel. 664 882 740

Wiatrowska Magdalena

Warszawa

Trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem w podejściu łączącym Laban Bartenieff Movement System z technikami Terapii Tańcem i Ruchem, podagożka specjalna, pierwszy w Polsce Coach Świadomego Rodzicielstwa certyfikowany przez Dr Shefali Tsabary w Conscious Coaching Institute w NY. Prowadzi Instytut Świadomego Rodzicielstwa i Edukacji – Family Power, a w nim pogłębiony proces rozwojowy dla rodziców i specjalistów. Organizuje konferencje, webinary, występuje w mediach. Prowadzi również sesje indywidualne w języku polskim oraz angielskim. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki wspaniałych dzieci, codziennie praktykuje, uzdrawiając pokoleniowe wzorce, po to, by nie projektować ich na własne dzieci.

www.familypower.edu.pl
Facebook: FamilyPowerEdu
Instagram: instytutfamilypower
magdalena.wiatrowska@familypower.edu.pl
tel.
600 411 865

Wycichowska Paulina

Poznań

Choreografka, nauczycielka tańca i tancerka, doktor sztuki, wykładowczyni akademicka, choreolożka w teorii i praktyce – specjalizująca się w analizie ruchu Rudolfa Labana, arteterapeutka, trenerka Pilates Core, trenerka zajęć budujących świadomość ciała i ruchu z elementami języka ruchu LBMS i terapii tańcem – pracuje rozwojowo głównie z osobami dorosłymi.

WWW: imindthestep.pl
Facebook: imindthestep
email: paulina.wycichowska@gmail.com

Żysko Marta

Piaseczno

Psychoterapautka systemowa, terapeutka IFS, trenerka języka ruchu w podejściu Laban Bartenieff Movement System z elementami terapii tańcem i ruchem, psycholożka. Prowadzi własną Pracownię Psychologiczną NINTU, kręgi kobiet, rozwojowe warsztaty grupowe. Pracuje indywidualnie i grupowo. Korzysta z wielu podejść. Jest entuzjastką życia. Pomaga ludziom w stracie, rozstaniu i kryzysach.

WWW: nintu.pl, www.psychologradzi.com
Facebook: psycholog.radzi
Instagram: psycholog.radzi
email: marta@psychologradzi.com
tel. 504 011 880