Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Czuła siła obecności- organizacja energii życiowej- 3spotkania, 9.30-10.40 lub 19.00-20.10 od 8.05 w poniedziałki

8 maja 09:30 - 29 maja 10:30

maj

82023

SZCZEGÓŁY

GODZINY:  poranna Grupa 9.30-10.40

wieczorna Grupa 19.00-20.10

KOSZT: 240 zł przy wpłacie do 19.04, po tym terminie 290zł . Miejsce na Grupie rezerwuje zgłoszenie, rozmowa telefoniczna i wpłata na konto. Wpłaty w razie rezygnacji są zwracane do 19.04.23

NR KONTO: Wytańczając Życie Agnieszka Sokołowska, 09 1050 1025 1000 0092 2127 9707, proszę o wpisanie imienia i nazwiska i tytułu zajęć

MIEJSCE: online

Twoja przestrzeń w domu, zainstalowany darmowy zoom


FORMULARZ ZGŁOSZENIA:

Czuła Siła Obecności - Ruchowe Wzorce Rozwojowe

3 poniedziałki godz. 9.30-10.40 lub wieczorem 19.00-20.10,  8,15,29V- zoom
Zapraszam na praktykę języka ruchu z elementami somatyki wszystkie osoby, które chcą rozpocząć tydzień z przepływem energii i dać sobie coś dobrego.

Jedna grupa rano, druga wieczorem – do wyboru 🙂

Ten krótki cykl przed nastaniem lata porusza na różne sposoby organizację energii życiowej i otwieranie się na możliwość sprawdzania, wybierania, decydowania. Będziemy angażować cielesne, nie jedynie myślące ja. Każde zajęcia są inspirowane konkretnym tematem z języka ruchu/ciała oraz aspektem życiowym, który może się z nim łączyć.

Odniesiemy się zawsze do całego naszego Ja: ciała-psychiki-myśli zaczynając zawsze od domu ciała i ruchu w nim.

Zajęcia każdorazowo trwają – 9.30-10.40 Grupa poranna

oraz 19.00-20.10 Grupa wieczorna

Poruszymy tematy :

 1. Barwy języka ruchu i akcje w ciele. Działanie i czucie.
 2. Organizacja energii życiowej. Początek, środek, zakończenie.
 3. Wizja, pasja, wpływanie. Siła tego co jest i czego nie ma.

 

Zapraszam wszystkich, którzy potrzebują się poruszać w inspirujący sposób, skontaktować ze sobą w ruchu, być połączonym i w kontakcie z innymi, dowiedzieć się czegoś o języku ruchu, zregenerować i wesprzeć przepływ energii życiowej.

Ruch, taki z głębi siebie, kości, mięśni, trzewi, to szczególny moment połączenia ze sobą i możliwość odpowiedzi na swoje potrzeby, a także regeneracja napięć, ożywienie energii lub odpoczynek.

To ruch, którego Twoje ciało potrzebuje i możliwość wyboru, spotkania się ze swoją wolnością i możliwościami w tym, co jest.

——————————

Daty spotkań:

Maj: 8, 15, 29

Do kogo są skierowane zajęcia i co będzie się na nich działo?

DLA KOGO?

Zapraszam wszystkich, którzy potrzebują się poruszać w inspirujący sposób, skontaktować ze sobą w ruchu, być połączonym i w kontakcie z innymi, dowiedzieć się czegoś o języku ruchu, zregenerować lub zaciekawić połączeniem ruchu, emocji, myśli. Zapraszam te osoby, które chcą kontynuować tą praktykę ruchu i te, dla których jest to nowy temat. Osoby chcące rozpocząć zapraszam do wcześniejszego kontaktu telefonicznego przed udziałem w grupie.

Będziemy się otwierać na bogactwo odkryć związanych z praktyką świadomego ruchu. Będzie można zdobyć kilka przydatnych informacji z zakresu somatyki i mieć czas na intuicyjny, naturalny ruch, taki jakiego będziesz potrzebować. Damy sobie też czas na refleksje w tzw pokojach, po to by łączyć doświadczenie ciała z myślami i emocjami.

Uczestnicy otrzymują nagrania ze środkowej części zajęć z medytacją ruchową po każdych zajęciach.

Do inspiracji tego, czym bywa kontakt z ciałem wklejam cytat M.Woodman – autorki świetnej książki „Świadoma kobiecość”

„Mamy przecież serca, i znajdują się one w naszych ciałach, a nasze ciała połączone są z naszymi instynktami. Dopóki pozwalamy na to, aby nasze głowy były odcięte od naszych ciał, jesteśmy w zmowie z szaleństwem naszych czasów, które próbuje uleczyć fizyczne choroby bez wprowadzania niezbędnych zmian psychicznych. Może nam się to nawet przejściowo udać, ale ciało i tak pokaże o co mu chodzi. Ciało nie kłamie. Przyjmuje w siebie ból, którego umysł nie jest w stanie znieść. W końcu i tak odrzuci płytkie pozory, które uniemożliwiają szczerą odpowiedź i wtedy narodzi się ona, powoli znajdzie swoją drogę we wnętrzu naszego ciała, dotrze do serca, i wyrazi się w prawdziwej reakcji.” Marion Woodman

Refleksje uczestników
 • Dopiero u Ciebie tak naprawdę uświadomiłam sobie, że z ciałem można "porozmawiać" na wiele innych tematów. Że mogę je zapytać o to, jaka jestem w relacjach, w rolach, które przyjmuję i w pragnieniach, które we mnie drzemią. Jeśli chodzi właśnie o to wzbogacanie, to bardzo przyjemnym doświadczeniem było dla mnie wchodzenie w ruch innej osoby, które wykonywałyśmy przy okazji któregoś ćwiczenia. Miałam wrażenie, że moje ciało jest mile zaskoczone - jakbym zjadła coś, czego nigdy wcześniej nie próbowałam:) I pewnie tak jest, że poszerzając spektrum ruchu, poszerzamy spektrum swoich reakcji.

  Marysia Wieczór Inspiracji
 • Odkrywanie nowego ruchu jest dla mnie fascynujące. Przełamywanie schematów ruchowych i wypróbowywanie nowego ruchu działa mocniej niż się spodziewałam i na moje ciało i na emocje. Czuję, że to, co w sobie noszę zostało wstrząśnięte, zamieszane i ma teraz inną , świeżą jakość

  Uczestniczka Treningu Świadomości
 • Dzięki warsztatom mogłam poczuć, że moje ciało zawsze i bez względu na wszystko jest moim największym sprzymierzeńcem. Zmienił się nie tylko mój stosunek do samej siebie, ale i do innych ludzi. Nie będzie przesadą, jeżeli powiem że po Treningu czuję się bardziej osadzona w świecie i mam w sobie o wiele więcej radości.

  Uczestniczka Treningu Świadomości
GALERIA

Szczegóły

Start:
8 maja 09:30
Koniec:
29 maja 10:30