Nawigacja Widoków

Wydarzenie Views Navigation

Dzisiaj

Wieczór z Peggy Hackney

To będzie spotkanie z Peggy, która poza ogromną wiedza merytoryczną, podzieli się z nami swoimi unikalnymi wspomnieniami z pracy z Irmgard Bartenieff (która rozwinęła Bartenieff Fundamentals.)

Wyjazdy odbywają się w klimatycznych miejscach

Już po raz szósty WAKACYJNA WYMIANA – INSPIRACJA, ROZWÓJ I REGENERACJA W PRZEPIĘKNEJ SCENERII W BURDĄGU. Stworzymy przestrzeń wymiany i wspólnego bycia ze sobą w relacjach, w pięknej naturze i klimatycznej posiadłości Studia Burdąg.

Noworoczny Taniec z Marzeniami

Zatańczymy i odwiedzimy świat Marzeń, z dobrą energią na Nowy Rok! Rozgrzejemy się różnymi jakościami ruchowymi i muzyką, by potem zanurzyć się w kreatywny proces odnajdywania, wzmacniania, tego co potrzebne na nadchodzący czas. Odkryjesz, jaki rodzaj ruchu może wspierać urzeczywistnianie Twoich marzeń

WYTAŃCZYĆ I WYŚPIEWAĆ MARZENIA

Anya Joga Krasińskiego 35 A, Warszawa, Poland

Zapraszam wszystkich, którzy ciekawią się połączeniem ruchu, emocji, myśli i chcą poznawać „język ruchu” zapoczątkowany przez Labana. Dla siebie lub dla własnego rozwoju zawodowego. Ważna jest gotowość do doświadczania, wcześniejsze doświadczenia w tej praktyce ruchu nie są wymagane. Praktykowanie ruchu Laban Bartenieff pozwala poznać tzw indywidualny podpis ruchowy i poszerzyć rozumienie siebie o perspektywę tego, co wyraża się poprzez ciało, a także zdobyć konkretną i praktyczną wiedzę o ruchu.

SIŁA SPOKOJU – cykl 6 dwugodzinnych zajęć online- 09.01.24

PODCZAS WARSZTATU SKUPIMY SIĘ NA:
-Odkryciu, jak Kształt i Przestrzeń mogą stać się dynamicznymi partnerami w ruchu,
-Doświadczaniu, jak konkretne frazy ruchu wzmacniają wewnętrzne połączenia w ciele,
-Poznawaniu swojego unikalnego „Podpisu Ruchowego”.

NOWE POCZĄTKI, MOC TWORZENIA

STYCZEŃ16 2024 SZCZEGÓŁY GODZINY: 19.00-21.15KONTAKT: zapisy@agasokolowska.comKOSZT: UDZIAŁ NA ŻYWO - KAWOWO LUB DARMOWO Chcę, by ten temat dotarł do wielu osób. Proponuję zatem zapraszająco opcję 2-3 kaw za udział w każdym webinarze (36-54 zł). Jeśli jest to dla Ciebie kłopot, napisz i zgodnie z tytułem ostatniej, darmowej medytacji „Po prostu” bądź. --------------------------- DOSTĘP DO NAGRANIA - każdy webinar […]