Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

FILMOWY I RUCHOWY WIECZÓR INSPIRACJI z Marion Woodman„Dancing in the flames”

25 października 17:00 - 20:30

październik252020

SZCZEGÓŁY

GODZINY: 17:00-20:30

KONTAKT I ZAPISY:
kontakt@agasokolowska.com

KOSZT: 120 zł

W razie rezygnacji wpłaty są zwracane do 3 tygodni przed wieczorem inspiracji.

NR KONTA: Off Words Agnieszka Sokołowska
09 1050 1025 1000 0092 2127 9707

MIEJSCE:

Krasińskiego 35 A, Anyajoga

FORMULARZ ZGŁOSZENIA:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną lub telefoniczną informacji o warsztacie od OFF WORDS Agnieszka Sokołowska

Zapraszam na niezwykły film Dancing in the flames o Marion Woodman autorce książki “Świadoma kobiecość”.
Marion Woodman to pisarka, analityczka jungowska, interpretatorka snów, tańcząca, ucieleśniona, autentyczna, głęboka i duchowa.
Marion wśród wielu wątków podróży życiowej podkreśla, że informacje płynące z ciała są prawdziwe, łączące z nieświadomością, pragnieniami i historiami życiowymi.
Film jest w języku angielskim. Wiele można odebrać z muzyki, symboli, mowy ciała Marion, więc to też może być eksperyment-przyjście i odbiór tak jak jest to możliwe, poza słowami. Film trwa ok 80 minut, potem poprowadzę w oparciu o kilka wątków z niego rozgrzewkę i kreatywne doświadczenie w ruchu, tańcu, malowaniu. Więc będzie to wieczór pełnej inspiracji!!
3 minuty z filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=BA251K83RxA…
CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ POZA SAMYM FILMEM?
———————————————
Ruchu i tańca tak jak na każdym spotkaniu 🙂
Inspiracje opierają się na podejściu Laban Bartenieff, podejściu somatycznym rozwijanym przez dr Marthę Eddy i elementach terapii tańcem i ruchem, które są wykorzystywane w transformowaniu różnych życiowych sytuacji i rozwoju poprzez praktykę świadomego ruchu. Język ruchu i zmiana ruchowych wzorców buduje relacje ze sobą i innymi, dzięki świadomości poruszającego się ja (self).
Czego możesz się spodziewać poza samym filmem? Co Marion Woodman mówi o ciele?

„Ciało ma wiele do powiedzenia. To tak jak wymienić zwykłe skrzypce na Stradivariusa. Odnosi się wrażenie, że jest doskonale nastrojone. Staje się bardziej wrażliwe, wyraża sprzeciw wobec wszelakich psychologicznych i fizycznych trucizn, które mu się dawkuje. Może też domagać się innego pokarmu.(…)

Ciało będzie wysyłać do nas informacje na różnych poziomach, odpowiadających osiąganym poziomom świadomości. Musimy podążać za sygnałami naszego ciała. Ciało nie może być ignorowane, głodzone, upijane, zajadane – musi być słuchane. Gdy jest w pełni otwarte, możemy zaufać własnym uczuciom i działaniom. Zakorzeniają nas one w wewnętrznym domu”. M.Woodman

Wieczory inspiracji opierają się na podejściu Laban Bartenieff, podejściu somatycznym rozwijanym przez dr Marthę Eddy i elementach terapii tańcem i ruchem, które są wykorzystywane w transformowaniu różnych życiowych sytuacji i rozwoju poprzez praktykę świadomego ruchu. Język ruchu i zmiana ruchowych wzorców buduje relacje ze sobą i innymi, dzięki świadomości poruszającego się ja (self).