Absolwenci Rocznego Kursu

Obecnie trwa już nabór na IV Edycję Rocznego Kursu: Świadome ciało i język ruchu. Połączenie Laban/Bartenieff Movement System (LBMS) z technikami terapii tańcem i ruchem w pracy z ludźmi.

Tutaj znajdziesz listę absolwentów poprzednich edycji Kursu, którzy spełnili wszystkie wymogi do uzyskania tytułu Trenera/ki języka ruchu i świadomej pracy z ciałem.

I Edycja Rocznego Kursu

 

  • Beata Rutkowska, email: pani.rutkowska@gmail.com, Warszawa
  • Martina Stęposz, email: martina.steposz@gmail.com, Wrocław

Beata Rutkowska

Jestem Trenerką Języka Ruchu i świadomej pracy z ciałem, absolwentką Podyplomowej Psychologii Społecznej na SWPS, trenerką umiejętności miękkich i coachem, tancerką od dziecka i instruktorką tańca z 13 letnim doświadczeniem.  Z grupą przyjaciół założyłam Fundację Mądre Ciało, propagującą Język Ruchu i świadomy kontakt z ciałem jako sposoby głebokiej transformacji w szerokich grupach społecznych.

Kontakt: mail…

Miasto: Warszawa

Jestem Trenerką Języka Ruchu i świadomej pracy z ciałem, absolwentką Podyplomowej Psychologii Społecznej na SWPS, trenerką umiejętności miękkich i coachem, tancerką od dziecka i instruktorką tańca z 13 letnim doświadczeniem.
Obecnie integruję swoje doświadczenia z zakresu psychologii, coachingu, tańca realizując, warsztaty świadomej pracy z ciałem i ruchem i sesje indywidualne, oparte o narzędzia Języka Ruchu Laban/Bartenieff (LBMS) oraz rozwojowego aspektu Terapii Tańcem i Ruchem (DMT).
Z grupą przyjaciół założyłam Fundację Mądre Ciało, propagującą Język Ruchu i świadomy kontakt z ciałem jako sposoby głebokiej transformacji w szerokich grupach społecznych.