Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

WAKACYJNA WYMIANA – Inspiracja, rozwój i regeneracja w przepięknej scenerii w Burdągu

lipiec16-192020

SZCZEGÓŁY

GODZINY: od czwartku od godziny 13 do niedzieli do godziny 13

KONTAKT I ZAPISY:

kontakt@agasokolowska.com 
604 537 533

KOSZT: Płacimy 620 zł za zakwaterowanie, materiały, organizację i opiekę merytoryczną nad całym wydarzeniem. Tę opłatę wnosimy do 3 czerwca 2020 r. Od 4 czerwca cena wynosi 700 zł. Wpłata jest zwracana w przypadku rezygnacji do 03.06.20, później zwrotów nie ma. Wpłaty kierujemy na konto: OFF WORDS Dorota Raniszewska: 87 1140 2017 0000 4702 1020 5567. Obiady są dodatkowo płatne gotówką na miejscu – 75zł (3 obiady).

REZERWACJA MIEJSCA: kontakt@agasokolowska.com

MIEJSCE:

Mazury
Studio Burdąg

FORMULARZ ZGŁOSZENIA:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną lub telefoniczną informacji o warsztacie od OFF WORDS Agnieszka Sokołowska

rsz_img_4797

Już po raz siódmy zapraszamy na wakacje pełne inspiracji. Stworzymy przestrzeń wymiany i wspólnego bycia ze sobą w relacjach, w pięknej naturze i klimatycznej posiadłości w Burdągu. Zapraszamy zarówno osoby chętne do poprowadzenia warsztatu jak i osoby, które chcą wziąć udział w wymianie bez konieczności prowadzenia, a z chęcią do zainspirowania się na cały kolejny rok! Zapraszamy taniec, muzykę, malowanie, obrazy, słowo, osoby ciekawe różnych podejść do rozwoju własnego lub pomysłów zawodowych. Można prowadzić warsztaty, a można po prostu BYĆ i budować czas bycia razem swoją obecnością 🙂

DLA KOGO

Zachęcamy do wyjazdu osoby, które chcą dzielić się swoimi pasjami z różnych obszarów. Program to kompozycja warsztatów stworzonych przez osoby, które zgłoszą się do ich prowadzenia. Jest możliwość podzielenia się  elementami swojej pracy w formie krótkich warsztatów, opowieści lub innych kreatywnych form. Nie każdy uczestnik Wymiany musi prowadzić, może po prostu być 🙂 . My ze swojej strony na pewno zaproponujemy z Dorotą jakąś niespodziankę.

WYRUSZ W PODRÓŻ...

O nas organizujących Wakacyjną Wymianę:

Aga Sokołowska– superwizorka i jedyna w Polsce psychoterapeutka tańcem i ruchem, która posiada kompleksowe wykształcenie i certyfikat Laban/Bartenieff International Movement Studies. Z wykształcenia akademickiego psycholog. Nauczycielka w Polskim Instytucie DanceMovementTherapy i na kursach Arterapii. Od 7 lat lat prowadę autorskie Treningi i Grupy Świadomości: ciała, emocji, myśli i relacji oparte o podejście LabanBartenieff. Pracuję od 16 lat jako terapeutka i trenerka, grupowo i indywidualnie. W pracy terapeutycznej często pomagam osobom, które doświadczyły różnego rodzaju traum, cierpią na depresję, zaburzenia odżywiania, choroby psychosomatyczne lub po prostu chcą pogłębić świadomość siebie poprzez ucieleśnienie i poznanie języka swojego ciała. Buduję Programy rozwojowe dla trenerów i nauczycieli. Współpracuję z WCIES i MSCDN w Warszawie. Pracuję z pasji do autentyczności, jaką daje ruch i kontakt z drugim człowiekiem.

Dorota Raniszewska Z wykształcenia jestem romanistką i trenerką umiejętności społecznych. Specjalizuję się dziedzinach fotografii w rozwoju osobistym i grup i w działaniu społecznym. Od kilku lat aktywnie rozwijam Techniki Fotografii w Coachingu, Arteterapii i Działaniach Społecznych. Stosuję fotografię w połączeniu z pisaniem, ruchem i działaniem w przyrodzie, aby prowadzić autorefleksję, podnosić motywację i inicjować zmianę społeczną. Jestem autorką książek „JEDEN OBRAZ – WIELE SŁÓW. Fotografia w rozwoju osobistym, terapii i pracy wychowawczej. Zapis podróży własnej” oraz „Kobieta” (wydanej pod pseudonimem literackim Eta Kobi), która jest częścią mojego działania społecznego na rzecz kobiet, dla których prowadzę warsztaty kobiecości i autentyczności wzmacniające poczucie bycia kompletną i sprawczość. Działam na rzecz kobiet po operacjach kobiecych i w procesie leczenia onkologicznego. Prowadzę autorskie szkolenia i warsztaty z fotografii w procesach rozwojowych jak i zajęcia dydaktyczne w różnych placówkach edukacyjnych – MSCDN, UMP, WCIES, Centrum Łowicka. Działam w stowarzyszeniach: PARS – Polskie Amazonki Ruch Społeczny oraz Akademia Umiejętności Społecznych. We współpracy z drugim człowiekiem ważna jest dla mnie uwaga i wzajemny szacunek, budowanie sensu i postawa wdzięczności.

W tych słowach jest nasza intencja na Wakacje:
"Chcę śpiewać tak jak śpiewają ptaki, nie martwiąc się kto słucha, ani co o tym pomyśli" Percy Shelley

Jeśli ktoś chce zamówić obiady, to 75 zł jest płatne w gotówce na miejscu – za 3 obiady! Można też na miejscu samemu sobie coś gotować, bo mamy dostęp do w pełni wyposażonej kuchni. Wpłaty w razie rezygnacji są zwracane do 2 czerwca 2019r.

GALERIA