Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

Poranek z BodyMind Dancing i praktyką Laban Bartenieff

sierpień

312019

SZCZEGÓŁY

GODZINY: 10:00-12:30

KONTAKT I ZAPISY:
kontakt@agasokolowska.com
604 537 533

KOSZT: bezpłatnie

MIEJSCE:

AnyaJoga
Warszawa, ul. Krasińskiego 35A


FORMULARZ ZGŁOSZENIA:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną lub telefoniczną informacji o warsztacie od OFF WORDS Agnieszka Sokołowska

Zapraszam na 2godzinny warsztat i pół godzinną rozmowę, opowieść po nim. Doświadczymy w ruchu i tańcu jak bardzo ruch połączony jest z układem nerwowym i jak różne jego jakości, intencje i sekwencje mogą być pomocne i ciekawe. Zatańczymy i sami i w grupie jak będziemy potrzebowali.  Opowiem po warsztacie o idei BodyMind Dancing. Jak zawsze będzie można angażować się z zgodzie ze sobą. Podzielę się nową wiedzą z zakresu somatyki po zaawansowanym szkoleniu, w którym biorę udział w lipcu u dr Marthy Eddy. Poranek jest zarówno dla osób, które chcą się zorientować, o co chodzi w tej praktyce świadomego ruchu, jak i dla osób, które wcześniej ją już poznały. Warsztat organizują bezpłatnie w ramach wymiany. Chcę od siebie dać wiedzę i warsztat, a potrzebuję nowych zdjęć na stronę i do materiałów. Szukam różnych ujęć spotkań w ruchu, dynamiki, spokoju, bycia w ciele. Moja przyjaciółka Do Raniszewska będzie robiła zdjęcia i krótkie filmiki z wrażliwością i uwagą, by były to subtelne ujęcia. Na pewno umieszczę wcześniej zdjęcia na dysku, tak by każda z osób zaakceptowała lub poprosiła o usunięcia każdego zdjęcia. Zależy mi bardzo na dobrej atmosferze i wymianie, więc jeśli ktoś ma pytania proszę o kontakt i zapraszam do zapisywania się, gdyż na warsztacie jest ograniczona ilość miejsc.

Co możesz poznać podczas warsztatu?

Poranek inspiracji opiera się na podejściu Laban Bartenieff, podejściu somatycznym rozwijanym przez dr Marthę Eddy i elementów terapii tańcem i ruchem, które są wykorzystywane w transformowaniu różnych życiowych sytuacji i rozwoju poprzez praktykę świadomego ruchu. Język ruchu i zmiana ruchowych wzorców buduje relacje ze sobą i innymi, dzięki świadomości poruszającego się ja (self).