Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Noworoczny Taniec z Marzeniami – 9.01.21

9 stycznia 17:00 - 20:00

styczeń92021

SZCZEGÓŁY

GODZINY: 17.00-20.00

KONTAKT I ZAPISY:

kontakt@agasokolowska.com

KOSZT: przy wpłacie do 31.12.20 150zł, potem 170zł

REZERWACJA MIEJSCA: Wpłaty w razie rezygnacji są zwracane do trzech tygodni przed warsztatem.

NR KONTA: Off Words Agnieszka Sokołowska
09 1050 1025 1000 0092 2127 9707
z dopiskiem „wieczór inspiracji”

MIEJSCE:online – zoom

FORMULARZ ZGŁOSZENIA:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną lub telefoniczną informacji o warsztacie od OFF WORDS Agnieszka Sokołowska

swiadome-cialo1-scaled1-scaled
Spełnienie marzenia jest swego rodzaju magią (…) to sprawienie, że coś staje się rzeczywiste, odciśnięcie swego śladu na otaczającym świecie”/ Philippa Gregory
Spotkaj się z energią Twoich marzeń w świadomym oddechu, ruchu, w połączeniu z marzeniami innych osób podczas NOWOROCZNEGO TAŃCA Z MARZENIAMI. To już kilkuletnia tradycja, otwierająca nowy rok i pozwalająca pozytywnie nastroić się na nadchodzący czas.
Taniec w intencji marzeń to doświadczenie podwójnie silne. W Tańcu możesz:
– wyłonić gdzieś z głębi serca marzenie, którego może jeszcze nie nazwałaś/eś słowami
– poruszyć w sobie marzenie, które masz, tak jakbyś doświadczał/a już realnie jego częściowego spełnienia – przebyć symboliczną drogę w kierunku urzeczywistnienia Twojego marzenia.
Czego możesz się spodziewać?
Podczas warsztatu zanurzysz się w uważności na swoje aktualne potrzeby, doświadczysz różnych jakości w ruchu i wybierzesz dla siebie te, które mogą wesprzeć Cię w urzeczywistnieniu Twoich marzeń. Zatańczysz w kontakcie ze sobą, z innymi uczestnikami i całą grupą.
Z CZEGO POJAWIAJĄ SIĘ INSPIRACJE??

Z tańca, przestrzeni ciała, serca, intuicji, umysłu i duszy 🙂
A merytorycznie inspiracje opierają się na podejściu Laban Bartenieff, podejściu somatycznym rozwijanym przez dr Marthę Eddy i elementach terapii tańcem i ruchem, które są wykorzystywane w transformowaniu różnych życiowych sytuacji i rozwoju poprzez praktykę świadomego ruchu. Język ruchu i zmiana ruchowych wzorców buduje relacje ze sobą i innymi, dzięki świadomości poruszającego się ja (self).

GALERIA