WARSZTATY WYJAZDOWE

Warsztaty wyjazdowe stwarzają możliwość odpoczynku, naładowania się energią pięknych miejsc, spotkania ludzi z pasją. Zawsze też jest realizowany podczas wyjazdu tematyczny Program.

Zlot mistrzyń i mistrzów angażowania grup

Rozwój i konkretne inspiracje w przepięknej scenerii
Studio Burdąg 16-19 lipca 2020

Trwają zapisy na pierwsze takie wydarzenie w Polsce! Zlot mistrzyń i mistrzów angażowania grup.

Poprowadzimy go razem z Olą Chodasz, która od kilkunastu lat stawia na ekspresję i rozwój przez pracę dramą. Pracuje tą metodą z managerami, młodzieżą, seniorami i innymi grupami, a także uczy dramy.

Zlot osób, które praktykują pracę przez ciało, terapię tańcem, prowadzą warsztaty dramowe lub teatralne, ciekawią się arteterapią i metodami z nimi powiązanymi – takimi, w których jest miejsce na wchodzenie w role, angażowanie nie tylko głowy, ale też ciała i emocji. Jeśli uczestniczyłaś/eś wcześniej w warsztacie z narzędzi dramowych lub dramowo-teatralnych, improwizacji szkoleniach z terapii tańcem, języka ruchu, arteterapii albo innej podobnej metody, praktykujesz te podejścia w swojej pracy z grupami (stosowałaś/eś co najmniej raz) i chcesz się doskonalić w sztuce angażowania grup, to zapraszamy Cię do wspólnej pracy.

Zapraszamy zarówno osoby chętne do poprowadzenia warsztatu i uzyskania informacji zwrotnej (maksymalnie 12 miejsc) jak i osoby, które chcą aktywnie BYĆ, bez prowadzenia ćwiczeń, a z chęcią do pogłębienia refleksji i rozwoju umiejętności prowadzenia grup i reagowania w różnych sytuacjach. Każda z osób niezależnie od tego, czy poprowadzi ćwiczenie, czy nie, weźmie udział w około 12tu różnorodnych fragmentach warsztatów, co będzie ucztą dla osób ciekawych różnych podejść do rozwoju własnego lub nowych pomysłów zawodowych.