Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

Wytańczając język ciała – Grupa LABAN BARTENIEFF- wtorki 18.00-20.00, od 01.10.19

październik

12019

SZCZEGÓŁY

GODZINY: 18.00-20.00

KONTAKT I ZAPISY:
kontakt@agasokolowska.com
604 537 533

KOSZT: 1250 zł w przypadku jednorazowej płatności do 1.10.19 (15 spotkań, po dwie godziny). W przypadku płatności po tym terminie lub w płatności w ratach: I rata – 500zł płatna do 1 października, II rata płatna do 1 grudnia – 450zł, III rata płatna do 15 stycznia- 450zł Miejsce na grupie rezerwuje przedpłata w wysokości 300zł, jest ona zwrotna do 01.09.19 i wchodzi w skład całej opłaty. Nie jest to kwota dodatkowa. W przypadku trudnej sytuacji finansowej, a dużej chęci wzięcia udziału, proszę o kontakt ze mną – 604 537 533

REZERWACJA MIEJSCA: Rezerwacja udziału na Grupie odbywa się przez zgłoszenie drogą e-mail lub poprzez formularz oraz 30-minutową konsultację telefoniczną lub przez skype . Aby wziąć udział w grupie ważna jest otwartość na doświadczanie i zaciekawienie sobą i drugim człowiekiem. Pracujemy w atmosferze, że nikt nic nie musi, że nie ma złego ani dobrego ruchu, póki nikomu on nie szkodzi.

NR KONTA: Off Words Agnieszka Sokołowska
09 1050 1025 1000 0092 2127 9707

MIEJSCE:

Naturalne Centrum Zdrowia

ul.Grażyny 15, stacja metra Racławicka


FORMULARZ ZGŁOSZENIA:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną lub telefoniczną informacji o warsztacie od OFF WORDS Agnieszka Sokołowska

01.10.19-04.02.2020, wtorki 18.00-20.00 (15spotkań)

Będziemy się różnorodnie, świadomie, ale i spontanicznie poruszać, odkrywając, co służy każdej osobie na poziomie ciała, emocji i relacji. Będziemy szukać nowych ruchów zgodnych z intencją i naturalnym przepływem. Stworzymy okazję do zatańczenia z każdym tematem, który przyjdzie i na który będzie można spojrzeć z innej perspektywy, „myśląc” bez wysiłku. Będziemy się otwierać na bogactwo odkryć związanych z rożnymi aspektami ruchu. Poznamy m.in. ruchowe wzorce rozwojowe, zatańczymy w swojej osobistej przestrzeni i przestrzeni innych osób, poznamy cechy ruchu i tematy obecne i w samym ruchu i w życiu i poodkrywamy związek między nimi.
Zapraszam te osoby, które już brały udział, ale i te dla których przygoda z językiem ruchu, z praktyką Laban Bartenieff to coś nowego.
DLA KOGO

Zapraszam wszystkich, którzy ciekawią się połączeniem ruchu, emocji, myśli i chcą poznawać „język ruchu” zapoczątkowany przez Labana. Dla siebie lub dla własnego rozwoju zawodowego. Zapraszam te osoby, które już brały udział w podobnej praktyce ruchu. I te dla których jest to nowy temat. Te osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego i na spotkanie przed udziałem w grupie.Praktykowanie ruchu Laban Bartenieff pozwala poznać tzw indywidualny podpis ruchowy i poszerzyć rozumienie siebie o perspektywę tego, co wyraża się poprzez ciało, a także zdobyć konkretną i praktyczną wiedzę o ruchu.

KAŻDE ZAJĘCIA BĘDĄ OBEJMOWAŁY:
  • – przyjemną, naturalną rozgrzewkę na bazie Bartenieff Fundamentals
    – doświadczenie wybranej kategorii ruchu w ujęciu Labana
    – doświadczenie ruchu i uważne świadkowanie drugiej osobie
    – będziemy bawić się zarówno z improwizacją jak i ze strukturą fraz

Program Grupy Laban Bartenieff Movement System jest objęty przedmiotem praw autorskich. Uczestnicy otrzymują w trakcie zajęć materiały warsztatowe do własnego wykorzystania w celach zawodowych. Wydawane są Zaświadczenia o udziale w Grupie wraz z ilością godzin i opisaniem zawartości merytorycznej Programu.

Podczas 15 spotkań poznamy i poruszymy tematy:

Zasady naturalnego ruchu wg techniki Bartenieff, ruchowe wzorce rozwojowe, przestrzeń osobista i ogólna, dynamiczne jakości ruchu, kształt i jego jakości w budowaniu relacji, tematy obecne w ruchu i w życiu, pogłębienie rozumienia własnych preferencji i praca z intencją.

Refleksje z poprzednich Grup

„W pewnym momencie ciało posyła własne „myśli”, ponieważ wiele rzeczy pamięta i nosi w sobie wiele rozwiązań. Ten rodzaj poznania moim zdaniem jest głębszy, gdyż od razu doświadczam zmiany! Mam wrażenie, że podczas pracy z ciałem zachodzi proces składania w całość, a w efekcie doznanie spokoju. Mam poczucie lekkości ciała i elastycznego jak guma kręgosłupa, który jeszcze 3 msc temu wydawał się sztywnym palem. Po zajęciach z ruchowymi wzorcami rozwojowymi pierwszy raz doświadczyłam nieporównywalnego z niczym doświadczenia wolności i nieograniczonych możliwości. Zdałam sobie sprawę, że to, czego w sobie nie akceptuję, bo wydaje mi się gorsze, jest mi tak naprawdę niezbędne i potrzebne. Doświadczenia z zajęć przekładają się bezpośrednio na konkretne sytuacje w życiu. Pomaga w tym podejście Labana z tematami takimi jak: wysiłek-regeneracja, wewnątrz-zewnątrz, stabilność-mobilność, zadaniowość-ekspresja. Każdy może przypisać im swoje znaczenia i ta inna perspektywa jest zawsze ciekawa”.

„Dostałam nowe narzędzie i wiedzę dotyczącą pracy z ciałem od innej strony niż zazwyczaj się tym zajmuję. Mam możliwość obserwacji jak analiza ruchu wpływa na moje grupy i na mnie samą. Biorę świadomość bogactwa i różnorodność jakości ruchowych, przyjemność poruszania się w kategoriach BF w kontakcie z ciałem, możliwość twórczej pracy ze swoimi trudnościami i pytaniami poprzez kategorie LBMS”, „Technika Bartenieff zdecydowanie wpływa na umiejętność bycia w ruchu i mój sposób prowadzenia zajęć”, „Nie wymyślałam ruchu, mogłam być ze sobą w kontakcie, spontanicznie, ale ze świadomością. To taki inny rodzaj przyjemności, przyjemności z bycia w CAŁOŚCI, z myślami, emocjami i ciałem”

POPRZEDNIE EDYCJE - GALERIA